WeTu Analytics

Singita Malilangwe House

Game Drives

Codzienne napędy gier z profesjonalnymi przewodnikami i trackerami stanowią doskonałą okazję, aby zbliżyć się do niesamowitych zwierząt Afryki, podczas gdy późne popołudniowe dyski ujawniają nieuchwytną magię nocnej Afryki. Wszystkie nasze napędy są prowadzone w najnowocześniejszych Land Cruisers, z których każdy może pomieścić maksymalnie sześciu gości. Podczas pobytu w obiekcie Singita Malilangwe House prawdopodobnie zauważysz szeroką gamę dzikich zwierząt, w tym białe i czarne nosorożce, hartebeest Lichtenstein, sable, nyala, klipspringer, gepard, dziki pies, lew, lampart i mnóstwo ptaka życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Safari Walks

Walking safari to niesamowity sposób, aby doświadczyć krzaka z bliska i osobistego. Twój przewodnik ekspercki i tracker będą Ci towarzyszyć podczas śledzenia zwierząt pieszo przez pustynię i odkrywania wspaniałych roślin i krajobrazów wokół ciebie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Woda jest źródłem życia i piękna, a żadne miejsce nie jest bardziej widoczne niż w odległym spokoju afrykańskiego krzewu. Wędkowanie na zaporę poniżej domku to idealny sposób na przeżycie tego cudu z pierwszej ręki. Wrzuć przynętę i zobacz, jakie nagrody przyniesie dzień, a Twój przewodnik i tracker pokażą, jak miejscowi łowią ryby przy użyciu roślin znajdujących się w okolicy. Singita Malilangwe oferuje doskonałe wędkowanie przez cały rok, w tym Tiger Fish, Bass, Leszcz (tilapia) i sum.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing

Być może nie ma bardziej transcendentalnego doświadczenia niż patrzenie na pełne niebo błyszczących gwiazd. Człowiek miał romans z nocnym niebem od wieków i z bardzo niewielkim zanieczyszczeniem i światłami miasta, które by nie umniejszały gwiazd, twój widok na niebiosa będzie krystalicznie czysty — nic między wami a ogromnym afrykańskim niebem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rock Art Site Visit

San Bushmen to jedna z najstarszych nieprzerwanej kultury na Ziemi, oryginalni łowcy zbieracze, ich sposób życia jest lustrem w naszej przeszłości. Weź wycieczkę edukacyjną, aby zobaczyć sztukę rockową San Bushmen sięgającą dziesiątki tysięcy lat i dowiedzieć się o ich niezwykłym stylu życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wine Experience

Jako jeden z najbardziej wpływowych nabywców wina w Afryce, Piwnice Singita są domem dla jednych z najbardziej poszukiwanych prywatnych rezerwatów i win vintage, jakie kontynent ma do zaoferowania.

Niezależnie od tego, czy jesteś koneserem, czy po prostu delektujesz się okazjonalnym kieliszkiem wina, nasi doświadczeni sommelierzy z przyjemnością przedstawiają gościom szeroki wybór odmian z całego świata.

Za pośrednictwem Singita Premier Wine Direct goście mogą kupować wina z naszych piwnic: albo zabrane do domu pod koniec podróży, albo wygodnie dostarczone do ich drzwi. Jako dodatek do zakupów w piwnicy zapewniliśmy przydziały bardzo ograniczonych, poszukiwanych win, w tym win „Ikony”, „Single Vineyard” i „Limited Release”, bezpośrednio z wiodących winnic w RPA.

Przechowywane w piwnicach o kontrolowanej temperaturze wina te raczej nie będą dostępne nigdzie indziej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wellness

Oferując luksus niefiltrowanego czasu i przestrzeni, afrykańska pustynia jest ostatecznym miejscem do całkowitego odnowy, podczas gdy uzdrawiające energie kontynentu są zamknięte w rytuałach, które odżywiają i pielęgnują.

W Singita, nasz trwały cel, jakim jest przywrócenie ziemi i jej dzikiej przyrody, obejmuje oferowanie naszym gościom uzdrawiających doświadczeń w każdym punkcie styku. Dedykowane zabiegi w naszych przestrzeniach do masażu wykorzystują głębokie zalety rdzennej mądrości i olejków eterycznych, które relaksują, uzupełniają i ożywiają. Każdą terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb można dostosować i dostosować do preferencji, zapewniając całkowicie spersonalizowane doświadczenie.

Menu masażu zostało zaprojektowane tak, aby zanurzyć gości w ich pięknym otoczeniu, a wszystkie zabiegi zawierają spokój i żywą energię, aby ożywić i odżywić duszę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowner Cruise

Afrykański zachód słońca to okazja warta świętowania.

Tama pod domkiem jest idealnym miejscem, aby cieszyć się wspaniałym rejsem o zachodzie słońca, popijając orzeźwiające zachody słońca i obserwując wspaniałą przyrodę, która sprowadza się do popijania tamy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Singita Malilangwe House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania