WeTu Analytics

Singita Malilangwe House

Private Use

(5 pokoje)

Ten elegancki, ekskluzywny dom położony jest na terenie oddalonego rezerwatu przyrody Malilangwe w Zimbabwe, obok parku Singita Pamushana Lodge na grzbiecie piaskowca i oferuje niepowtarzalne widoki na okolicę oraz piękną zaporę Malilangwe poniżej.

Ta kameralna oferta zaprojektowana dla rodzin i przyjaciół składa się z pięciu przestronnych sypialni, każda z prywatnym tarasem, które płynnie wpływają do komfortowych pomieszczeń mieszkalnych, interaktywnej kuchni i eleganckiej „bar-deli” — oraz na różne tarasy odkryte i duży basen z panoramicznym widokiem na okolicę.

Wystrój obiektu Malilangwe House inspirowany bogatą historią regionu i nawiązuje do wyrafinowanej, luksusowej, ale lekkiej i przestronnej atmosfery obiektu Pamushana Lodge. Otaczające 130 000 hektarów praktycznie nietkniętej dziczy dodają uroku tego nowoczesnego afrykańskiego domu, co czyni niezapomnianym luksusowym safari w pięknej okolicy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Day Use Rate

(5 pokoje)

Ten elegancki dom o wyłącznym użytku usytuowany jest na terenie rezerwatu przyrody Malilangwe w miejscowości Zimbabwe, obok obiektu Singita Pamushana Lodge na piaskowcowym grzbiecie i oferuje niepowtarzalny widok na okolicę oraz piękną zaporę Malilangwe.

Ta intymna oferta przeznaczona dla rodzin i przyjaciół składa się z pięciu przestronnych sypialni, każda z własnym pokładem, które płynnie przepływają do przytulnych pomieszczeń mieszkalnych, interaktywnej kuchni i eleganckich „bar-deli”, a także na różne pokłady zewnętrzne i duży basen z panoramicznym widokiem.

Wystrój i wzornictwo hotelu Malilangwe House, inspirowany bogatą historią plemienną regionu, nawiązuje do wyrafinowanego luksusu, a jednocześnie lekkiej i przestronnej atmosfery Pamushana Lodge. Otaczające 130 000 akrów praktycznie nietkniętej dziczy dodają uroku tego współczesnego afrykańskiego domu, tworząc niezapomniane luksusowe safari we wspaniałym otoczeniu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Singita Malilangwe House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania