WeTu Analytics

Singita Malilangwe House

Game Drives

Codzienne napędy gier z profesjonalnymi przewodnikami i trackerami stanowią doskonałą okazję, aby zbliżyć się do niesamowitych zwierząt Afryki, podczas gdy późne popołudniowe dyski ujawniają nieuchwytną magię nocnej Afryki. Wszystkie nasze napędy są prowadzone w najnowocześniejszych Land Cruisers, z których każdy może pomieścić maksymalnie sześciu gości. Podczas pobytu w obiekcie Singita Malilangwe House prawdopodobnie zauważysz szeroką gamę dzikich zwierząt, w tym białe i czarne nosorożce, hartebeest Lichtenstein, sable, nyala, klipspringer, gepard, dziki pies, lew, lampart i mnóstwo ptaka życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Safari Walks

Walking safari to niesamowity sposób, aby doświadczyć krzaka z bliska i osobistego. Twój przewodnik ekspercki i tracker będą Ci towarzyszyć podczas śledzenia zwierząt pieszo przez pustynię i odkrywania wspaniałych roślin i krajobrazów wokół ciebie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Woda jest źródłem życia i piękna, a żadne miejsce nie jest bardziej widoczne niż w odległym spokoju afrykańskiego krzewu. Wędkowanie na zaporę poniżej domku to idealny sposób na przeżycie tego cudu z pierwszej ręki. Wrzuć przynętę i zobacz, jakie nagrody przyniesie dzień, a Twój przewodnik i tracker pokażą, jak miejscowi łowią ryby przy użyciu roślin znajdujących się w okolicy. Singita Malilangwe oferuje doskonałe wędkowanie przez cały rok, w tym Tiger Fish, Bass, Leszcz (tilapia) i sum.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing Safaris

Być może nie ma bardziej transcendentalnego doświadczenia niż patrzenie na pełne niebo błyszczących gwiazd. Człowiek miał romans z nocnym niebem od wieków i z bardzo niewielkim zanieczyszczeniem i światłami miasta, które by nie umniejszały gwiazd, twój widok na niebiosa będzie krystalicznie czysty — nic między wami a ogromnym afrykańskim niebem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rock Art Site Visit

San Bushmen to jedna z najstarszych nieprzerwanej kultury na Ziemi, oryginalni łowcy zbieracze, ich sposób życia jest lustrem w naszej przeszłości. Weź wycieczkę edukacyjną, aby zobaczyć sztukę rockową San Bushmen sięgającą dziesiątki tysięcy lat i dowiedzieć się o ich niezwykłym stylu życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premier Wine

Jako jeden z najbardziej wpływowych nabywców wina w Afryce, w piwnicach Singita znajdują się jedne z najbardziej poszukiwanych prywatnych rezerwatów i zabytkowych win, które kraj ma do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy jesteś koneserką, czy po prostu delektujesz się okazjonalnym kieliszkiem wina, nasi doświadczeni sommelierzy zachwycają wprowadzeniem gości do szerokiej gamy odmian z całego świata.

Przez Singita Premier Wine Direct goście mogą kupować wina z naszych piwnic: albo być zabrane do domu pod koniec podróży lub wygodnie dostarczone do ich drzwi. Jako dodatek do zakupów w piwnicy, zabezpieczyliśmy przydziały bardzo ograniczonych, poszukiwanych win, w tym win „Ikony”, „Single Vineyard” i „Limited Release”, bezpośrednio z wiodących winnic w Republice Południowej Afryki. Jest mało prawdopodobne, aby wina te były przechowywane w piwnicach z regulacją temperatury, były dostępne nigdzie indziej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa

Filozofia odnowy biologicznej Singita przenosi osobiste odmładzanie na poziom wykraczający poza wszelkie zabiegi, które wcześniej doświadczyłeś. Wszystkie nasze spokojne uzdrowiski, w których natura zapewnia swój wyjątkowy spokój, stanowią ostateczną ucieczkę, z pewnością przywróci równowagę i spokój ciału i umysłu. Zabiegi spa oferowane są za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowner Cruise

Afrykański zachód słońca jest okazją wartą świętowania, a tama pod loży jest idealnym miejscem, aby cieszyć się wspaniały rejs zachodu słońca, popijając orzeźwiające zachody słońca i obserwować wspaniałą dziką przyrodę, jak sprowadza się do łyku z tamy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Singita Malilangwe House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania