WeTu Analytics

Molori Safari Lodge

Ngwedi Premier Suite (Sleeps 2)

Apartament Ngwedi oferuje wygodę i elegancję o powierzchni 232 m². W przestronnej części dziennej i wypoczynkowej, usytuowanej po jednej stronie imponującego kominka od podłogi do sufitu, znajduje się rozłożona rozwieszona sofa. W apartamencie można podziwiać eklektyczne meble, w tym współczesne uczucie połączone z elementami rustykalnymi. Sypialnia rozwija się na prywatnym drewnianym pokładzie Saligna.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lesedi Premier Suite (Sleeps 2)

Apartament Lesedi mieści się w budynku o powierzchni 232 m² i wyposażony jest we wszystkie udogodnienia, w których można podziwiać promieniowanie afrykańskiego słońca. Ręcznie wykonane meble, takie jak komoda ze skóry zebry. Obok są starannie dobrane dzieła współczesne. Salon jest odosobniony od sypialni przez cylindryczny kominek wyłożony kamieniem od podłogi do sufitu. Wysuwane szklane ściany otwierają się, aby odsłonić prywatny basen bez krawędzi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sephiri Family Premier Suite (Sleeps 4)

Ten dwupoziomowy apartament typu Sephiri Suite może pomieścić maksymalnie 4 osoby i jest idealnym miejscem dla rodzin. Zejdź na główny poziom od wejścia, gdzie czeka przestronna sypialnia, salon i gabinet. Ten apartament typu suite utrzymany jest w stonowanej, neutralnej kolorystyce i oferuje nowoczesne meble, wysuwane szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu oraz salon z kamiennym kominkiem. Rozległy taras ustępuje miejsca do własnego basenu bez krawędzi dla prywatnego relaksu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Metsi Presidential Suite (Sleeps 2)

Apartament prezydencki Metsi o powierzchni 593 m² jest naprawdę zapierający dech w piersiach. Inspirujące połączenie współczesnego designu z afrykańską sztuką i artefaktami. Przeszklone ściany sięgające od podłogi do sufitu całkowicie się rozkładają, odsłaniając równie przestronny drewniany taras Saligna, prywatny basen bez krawędzi, jacuzzi i jadalnię na świeżym powietrzu.

Uwaga specjalna: może zostać przekształcony w dwupokojowe apartament prezydencki z zastrzeżeniem limitu koncesji

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Molelo Presidential Suite (Sleeps 4)

Apartament Prezydencki Molelo o powierzchni 619 m² stanowi idealną równowagę pomiędzy eleganckimi białymi i szklanymi wnętrzami połączonymi z nowoczesnymi elementami afrykańskimi i międzynarodowymi. Przestronny apartament z 2 sypialniami oferuje wspaniały widok na wzniesieniu na afrykańskim krajobrazie ze szklanymi drzwiami od podłogi do sufitu, które składają się na przestronny drewniany taras Saligna, basen bez krawędzi, jacuzzi i jadalnia na świeżym powietrzu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Molori Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania