WeTu Analytics

Molori Safari Lodge

Molori whiskey bar and hide

Nowością w Molori Safari jest nasz nowy bar z chowanego i whisky. Ze skór roztacza się wspaniały widok na wododziurę Molori, która szybko stała się ulubionym miejscem do obserwacji przyrody Madikwe w bliskiej odległości. Oferuje zapalonym fotografom nowe możliwości robienia intymnych zdjęć słoni, lwa, bawoła i niesamowite ptasie życie, które wpadają do picia w wodopoju. W sąsiedztwie kryjówki ze szklanymi drzwiami sięgającymi od podłogi do sufitu, z których roztacza się widok na pasmo górskie Dwarsberg. Goście mogą doświadczyć degustacji whisky i wina, podziwiając przechodzący obok dzikiej przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives and Walks

Na bliskie spotkania z naturą, Molori oferuje dwa razy dziennie dyski do gier, które mają na celu pozostawienie gości ze wspomnieniami znacznie więcej niż tylko „wielkiej piątki” lub „super siódemki” Madikwe. Rezerwat o powierzchni 75 000 hektarów oferuje wiele dużymi lwa, duże stada słonia, nosorożca czarnego i białego, niezliczone bawoły i ponad 340 gatunków ptaków, a także zagrożone gepard, hiena brunatna i zdrowa populacja dzikich psów. Nocne przejażdżki prezentują szereg nocnych dzikich zwierząt, w tym lamparta, badgera i wielu mniejszych członków rodziny kotów. Nasze safari spacery z przewodnikiem dają gościom radosne doświadczenie śledzenia zwierząt pieszo i orientacji na rośliny lecznicze i lokalnej historii.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sunsets, Bush Breakfasts and Bush Dinners

Aby zwiększyć wrażenia krzewów, Molori Safari Lodge zabiera doświadczenie na krok dalej z ekskluzywnych obszarów w rezerwie dzikiej, aby oglądać zapierające dech w piersiach zachody słońca, delektując się koktajlami szampana lub zjeść lekkie śniadanie w krzakach, podziwiając rozległe równiny Madikwe aż do dzielenia się kolacja i ognisko historie w naszej ekskluzywnej stronie Bush znajduje się zaledwie 20 minut od Lodge.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Photography

Etienne Oosthuizen jest naszym specjalistą Field Guide, który może zaoferować krótki kurs fotografii dla naszych gości. Uchwyć wspaniałe wspomnienia z afrykańskiego Safari lub niesamowitą dziką przyrodę, którą napotkasz podczas swoich dysków gry.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rhino Tagging Expedition by Helicopter

Dla tych gości, którzy chcą uczestniczyć w pomocy w walce z kłusownictwem i zrobić różnicę jeden Rhino na raz, Molori Safari Lodge we współpracy z Madikwe Game Reserve, oferuje wyjątkową okazję do rąk na śledzenie i tagowanie uczestnictwa i co można opisać tylko jako raz w życiowym doświadczeniu. Działalność ta jest dostępna na wcześniejsze życzenie i za dodatkową opłatą. W momencie dokonywania rezerwacji należy skontaktować się z personelem obiektu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spoor Identification and Tracking

Nasi przewodnicy dzielą się bogatą wiedzą na temat znajdowania, identyfikowania i śledzenia różnych rodzajów ścieżek zwierzęcych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing

Dla bardziej niebiańskich wrażeń Goście mogą skorzystać z obserwatorium w hotelu Molori. Z całkowicie wysuwanym dachem obserwatorium wyposażone jest w w pełni automatyczny, cyfrowy teleskop (jeden z największych prywatnych teleskopów w Afryce Południowej), który odkrywa kosmos i niezwykłe nocne niebo półkuli południowej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Super Seven by Night

Dla przygód Molori Safari Lodge oferuje nocne przejażdżki z Night Vision Goggles (NVG) i high-tech wojskowych pochodni emisji, wyłącznie dla Molori, to daje zupełnie nowy wymiar i ekscytujące doświadczenie do śledzenia przygód i przebywania w nocy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Junior Rangers

Dla grup rodzinnych, Molori Safari Lodge przejdzie dodatkową milę, aby nasi młodsi goście byli zajęci i zaintrygowani. Doświadczenia Junior Ranger zostały opracowane przez naszych przewodników terenowych, aby zapewnić, że duże i małe doświadczenia krzewów są doceniane. W obiekcie dostępne są również specjalistyczne zajęcia, takie jak śledzenie i identyfikacja zwierząt, pizzę, pieczenie, wędkarstwo, gry i kreatywne wyrażenie. Nasi pracownicy są ekspertami w dostarczaniu odpowiedniej ilości rozrywki między dyskami gier, aby umożliwić rodzicom trochę wolnego czasu na relaks i stać się naprawdę zanurzony w afrykańskim buszu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cooking Classes

Początkujący kucharze mogą nauczyć się przygotowywać swoje ulubione lokalne dania, od wyboru i przygotowywania składników, po gotowanie i prezentowanie posiłku. Zajęcia gotowania można zarezerwować z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fitness Centre

Klimatyzowane centrum fitness wyposażone jest w najnowocześniejsze bieżnie, maszyny rowerowe i cross-trenerskie, hantle i wagi, a także sprzęt do pilates i jogi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa Services

Spa oferuje szeroki wybór zabiegów na skórę i ciało przez wykwalifikowanego terapeuty spa. Wszystkie usługi spa dostępne są zarówno w spokojnej sali zabiegowej, na świeżym powietrzu na leżakach lub na prawdziwie niezrównanym doświadczeniu, w naszym zewnętrznym tarasie zabiegowym w buszu. Goście mogą też korzystać z prywatnych zabiegów spa w apartamentach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Molori Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania