WeTu Analytics

Sibuya Game Reserve Forest Camp

Obóz leśny, z długimi drewnianymi chodnikami, przechodzącymi przez dziewiczy zarośla, ma osiem zacisznych namiotów z unikalną łazienką i wygodnymi łóżkami typu king-size — z luksusową pościelą i wyposażeniem. Cztery z ośmiu namiotów są wyposażone w wysuwaną dywan do spania — dostępny w razie potrzeby dla dziecka dzielącego się z rodzicami. Przytulny kominek w każdym namiocie dodaje osobistego akcentu i zapewnia komfort w chłodne noce. Dzieci powyżej 12. roku życia są mile widziane.

Obóz zaprojektowany z lekkim śladem, aby chronić otaczające otoczenie rzeczne, oferuje widoki na dziczyzny na obu brzegach rzeki i stanowi idealne miejsce na wesela, konferencje i małe uroczystości.

Ponieważ Sibuya jest celem Eco, obozy są prowadzone niemal wyłącznie na energii słonecznej, chyba że pogoda przeszkadza, to jest zapasowe gazu. Sibuya ma lekki ślad, zanieczyszczenie światła jest ograniczone do minimum, energooszczędne oświetlenie i lampy słoneczne poprawiają atmosferę.

Nie ma WIFI, telewizji, klimatyzacji, wentylatorów elektrycznych i tylko przerywany sygnał mobilny — zachęcamy naszych gości do korzystania z otaczającej ich przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Sibuya Game Reserve Forest Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania