WeTu Analytics

Governors' Mugie House

Gubernatorzy Mugie House to najnowszy dodatek do kolekcji Camp Gubernatorów i doskonale łączy się z innymi naszymi obiektami, poszerzając już różnorodną gamę miejsc i aktywności dzikiej przyrody. Lokalizacja to Mugie Conservancy, prywatna ochrona dzikiej przyrody w Laikipia o powierzchni prawie 50'000 akrów, gospodarzem szereg wpływających programów społecznych i ochrony środowiska.

Na wzgórzu znajduje się osiem kamiennych domków, z których każdy roztacza się przepiękny widok na krajobraz Laikipia. Duży dom główny z otwartymi kominkami zaprasza gości na relaksujące koktajle i wyśmienite posiłki, przygotowywane z kreatywnego menu ze składnikami pochodzącymi z naszego ogrodu warzywnego. Basen bez krawędzi oferuje piękne zacienione obszary i swobodną jadalnię na świeżym powietrzu, a wodospad naprzeciwko obiektu Mugie House przyciąga rozmaite dzikie zwierzęta, które przychodzi do picia. Goście mogą również korzystać z 9-dołkowego pola golfowego Mugie Conservancy, które jest idealne do korzystania z rundy między towarzyszami podróży lub u boku innych miłośników golfa gości naszych.

Zabezpieczenie terenów pod dziką faunę jest dziś kluczowym elementem ochrony przyrody w Afryce, a Mugie Conservancy zapewnia kluczową trasę dostępu do dzikiej przyrody między płaskowyżem Laikipia, Range Mathews i Samburu na północy i wschodzie. Ogromne sawanny w akacji, lasy oliwne i szorowy krzew są rajem dla wielu dzikich zwierząt w wielu liczbach, w tym kluczowych endemicznych gatunków północnych Kenii, takich jak Grevy's Zebra, Jackson's Hartebeest i Siatkowana żyrafa.

Mugie Conservancy jest na czele ochrony, działając jako nisko uderzające ranczo bydła wraz z zachowaniem delikatnych i produktywnych ekosystemów, które przyjmują obfite dzikie zwierzęta. Przełomowe programy wypasu społeczności i projekty wzmocnienia społeczności poprzez pomoc mikroekonomiczną zachęciły do zaangażowania i inwestycji ze strony lokalnej społeczności w cele ochrony Mugie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Governors' Mugie House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania