WeTu Analytics

Governors' Mugie House

Day and Night Game Drives

Ciesz się naszymi tradycyjnymi dyskami gier z dedykowanym, wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym przewodnikiem, dostępnym codziennie w naszych specjalnie zaprojektowanych pojazdach. Napędy gier mogą odejść w dowolnym momencie, choć na ogół są najlepsze wczesnym rankiem lub późnym popołudniem, gdy zwierzęta wydają się być bardziej aktywne, ponieważ temperatura jest trochę chłodniejsza. Jeśli chcesz przedłużyć popołudniową jazdę z grą do wczesnego wieczora, porozmawiaj ze swoim przewodnikiem.

Poznaj zróżnicowany krajobraz Mugie, od zapory po lasy drzew oliwnych i zarośla akacjowego, gospodarz bogactwa różnorodnych dzikich zwierząt, w tym północnych endemicznych gatunków Grevy Zebra, Jackson's Hartebeest, Siatkowa żyrafa i Gerenuk.

Wliczone w cenę zakwaterowania

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tala the Reticulated Giraffe

Tala jest zdecydowanie jednym z „obsady postaci Mugie”! W wieku zaledwie kilku dni Tala została przywieziona do Mugie Conservancy przez miejscowego pasterza po tym, jak zaczęła podążać za jego stadem kóz. Opiekowała się nią Margaret, która szybko stała się jej zastępczą matką. Teraz ma cztery lata, wędruje swobodnie po opiekunie, ale często wraca do swojego wybranego „domu” w Kwaterze Głównej - gdzie pracownicy są dość przyzwyczajeni do bycia nadzorowanym przez tę wieżną obecność!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mugie Dam

Trzecia co do wielkości prywatna tama w Kenii, Mugie Dam w samym sercu rezerwatu, jest ważnym źródłem wody dla obfitych zwierząt i ptaków, gdzie kilka godzin można łatwo przejść oglądając konkurs dzikiej przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Anti-Poaching Unit

Strażnicy Mugie są blisko z grupą psów, które są używane do codziennych patroli przeciw kłusownictwu. Odwiedź ich centralę, aby dowiedzieć się o wykonywanej pracy i doświadcz mocy swoich umiejętności zapachowych dzięki demonstracji śledzenia.

Poproś kierownika, aby zarezerwować wizytę, aby spotkać psy i ich opiekuna. Jeśli są one dostępne, będą szczęśliwi, aby wziąć udział w poszukiwaniach makiety, aby zademonstrować psy niesamowity zmysł węchu, z tobą ukryte jako „kłusownik”! Będziesz pod wrażeniem, jak szybko cię znajdą! Mała napiwek podany bezpośrednio do obsługi będzie bardzo doceniona, jeśli cieszyłeś się swoim doświadczeniem z nimi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Big Cat Tracking

Badania nad drapieżnikami w okolicy widzieli geparda i lwa z kołnierzem, aby monitorować ich ruchy i lepiej zrozumieć, gdzie zachodzą interakcje, które mogą prowadzić do konfliktu między ludzką a dziką przyrodą.

Goście mogą udać się do śledzenia lwów i dowiedzieć się więcej o wykonywanej pracy, aby umożliwić pasterzom i dzikiej fauny mieszkać obok siebie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowners and Bush Picnics

Pofałdowany krajobraz Mugie oferuje doskonałe punkty widokowe na doskonały piknik lub buszu. Jak zachody słońca, jest to piękna pora dnia na chwilę i oglądanie zachodu słońca nad krajobrazem Laikipia z zimnym napojem w ręku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Bush Walks

Zbliż się z przyrodą na safari pieszych i doświadcz dziewiczego piękna regionu Laikipia. Będąc z samochodu pozwoli Ci dostać się do tego samego poziomu co dzikiej przyrody i mniejszych stworzeń, które zamieszkują ten niesamowity ekosystem. Dowiedz się wszystkiego o nich i ich znaczeniu od przewodnika.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Golfing

Ciesz się rundy golfa na tym 9-dołkowym prywatnym polu golfowym, które jest również najbardziej na północy Kenii! Caddys są dostępne, aby pomóc Ci niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą. Wskazówka jest sugerowana dla caddy, ponieważ nie są pracownikami Gubernatorów Mugie House. Kluby golfowe są dostępne, jeśli chcesz je wypożyczyć.

Pole golfowe jest również idealnym miejscem na spacer lub jogging, lub miejsce obserwacji ptaków!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ranching and farming on Mugie Conservancy

Mugie Conservancy znajduje się w czołówce ochrony, działając jako nisko uderzające ranczo i gospodarstwo bydła wraz z zachowaniem delikatnych i produktywnych ekosystemów, które przyjmują obfite dzikie zwierzęta, i zapewniają kluczowe korytarze dla dzikiej przyrody między płaskowyżu Laikipia, Range Mathews i Samburu lądami na północy i na wschód. Goście są mile widziani do odwiedzenia działalności hodowli i hodowli, aby zrozumieć, w jaki sposób każda funkcjonuje wraz z zapewnieniem podstawowych siedlisk dla dzikiej przyrody.

Mugie Trading Stock przyniósł nową erę zarządzania żywym inwentarzem, w oparciu o założenie wspólnych zasobów. Jest to program unikalny dla Mugie, jest to program, z którego wszystkie strony korzystają i umacniają ochronę środowiska i ekologiczną sumienność.

Udaj się odwiedzić farmę Mugie, aby zebrać świeżo złożone jaja lub oglądać krowy mleczne dojone o świcie. Dowiedz się więcej o fabryce Miraa i o tym, jak zapewnia ona bardzo potrzebne dochody dla wielu naszych sąsiadów. Sobota to „Dip Day” Mugie - fascynujące doświadczenie dla tych, którzy chcą zobaczyć ten najnowocześniejszy program dla siebie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa treatments

Mamy w pełni wyszkolonego terapeuty spa, który zapewni, że jesteś dobrze rozpieszczony, gdy jesteś z nami. Proszę poprosić o nasze menu spa, gdy jesteś z nami i prosimy o wcześniejszą rezerwację przez kierownika.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Governors' Mugie House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania