WeTu Analytics

Camp Kalahari

Game Drives

Wybierz się na przejażdżki i nocne przejażdżki w specjalnie zbudowanych 4x4, aby zobaczyć wyjątkową dziką przyrodę pustynną zamieszkującą patelnie, jak nieuchwytna brązowa hiena lub lew Kalahari. Twój doświadczony przewodnik safari pomoże Ci odkryć pustynny krajobraz, pulsujący życiem. W komplecie pikniki z krzewami, poranną kawą i schłodzone napoje.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Meet the Meerkats

Podnieś się z bliska i osobista z naszymi rodzinami przyzwyczajonych meerkatów. Wyruszaj z obozu o wschodzie słońca, abyś był gotów ogonąć tych wspaniałych wszystkożerców, którzy wyruszyli w poszukiwaniu śniadania. Spaceruj między nimi (zalecane przez przewodnika), a jeśli usiądziesz, możesz mieć szczęście, że pomylisz się z kopcem termitowym, gdzie będziesz używany jako punkt widzenia dla drapieżników.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bushman Walk

Odkryj sekrety patelni z Buszmanami Zu/'Hoasi podczas fascynującego spaceru po krzakach. Zobacz ten starożytny pustynny krajobraz ich oczami. Ci wykwalifikowani zbieracze myśliwi pokażą Ci, jak przetrwać, wykorzystując swoje niezwykłe umiejętności śledzenia, aby odkryć smorgasbord kulinarnych przysmaków... od cebul, przez skorpiony, po jagody. Spędzanie z nimi czasu to bardzo rzadki przywilej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horse Riding (additional cost)

Siodle, aby odkrywać ten dziki, dziewiczy obszar w ten sam sposób wielu z pierwszych odkrywców, myśliwych

i misjonarze - na koniu! Wyruszysz w pełną przygód autostradę (dla zawodników na wszystkich poziomach). To ekscytujący sposób na dostrzeżenie dzikiej przyrody, wędrując po chrupiących solnych równinach i podążając za zwierzęciem

autostrady, które ożywiają Makgadikgadi Pans.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Quad Biking (seasonal activity)

To czysta pustynna przygoda! Jedź ekscytującym quadem przez patelnie pokryte solą (cała aktywność na patelni zależy od pogody i zależy od suchości patelni). Poczujesz całkowitą wolność, wędrując przez ten rozległy i starożytny krajobraz, odkrywając tak wiele o pozostałościach tego niegdyś super jeziora.

Sezonowe: kwiecień - październik

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fallen Baobab

Odwiedź miejsce Fallen Baobab, jeden z trzech największych i najstarszych drzew w Afryce i kempingu dla Livingstone i Selous..

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Zebra & Wildebeest Migration (November - April)

Zobacz drugą co do wielkości migrację w Afryce. Kamienny spektakl czarno-białych pasków

ponieważ około 30 000 zebr i dzwonów migruje przez pansy Makgadikgadi, a następnie prześladują drapieżniki, czekając na bogate zbiory zmęczonych kopyt. To eksplozja dzikiej przyrody i doświadczenie, którego nie można przegapić!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scenic Helicopter Flights (additional cost)

To naprawdę niezapomniane przeżycie. Ciesz się lotem helikopterem nad panami Makgadikgadi, z drzwiami (lub włączonymi), aby podziwiać ogrom tego pustynnego krajobrazu. Pójdziesz w poszukiwaniu migracji zebry i flamingów (jeśli jest to odpowiednio ustawione), zostaniesz wrzucony na wyspę baobabów na lunch, trochę surfując po zachodzie słońca, podążając za podszewkami palm i opowiesz o tym wszystkim znajomym, gdy wrócisz do domu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa Treatments (additional cost)

Jeśli potrzebujesz poważnego wypoczynku, to jeden z naszych zabiegów spa jest idealną ucieczką. Nasz profesjonalny terapeuta umieści Cię w siódmym niebie. Zarezerwuj masaż pleców z widokiem na patelnie Makgadikgadi lub skorzystaj z relaksującego zabiegu spa w zaciszu namiotu. Niezależnie od tego, co zdecydujesz, odejdziesz czując się odświeżony i odmłodzony.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fat Bikes

Chwyć gruby rower i handluj po patelniach Makgadikgadi. To naprawdę zabawne zajęcie dla całej rodziny i idealny sposób na ćwiczenia. Rowery te mogą z łatwością płynąć po pustynnym terenie, zabierając Cię wzdłuż torów 4x4 i po chrupiących solnych równinach. Uważaj na obserwacje dzikiej przyrody, oddychając piękną scenerią, obok pustynnej ciszy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Flamingo Migration (additional cost)

Solnice Makgadikgadi są jednym z najważniejszych miejsc lęgowych w południowej Afryce

Mniejsze i większe flamingi. Te latające płomienne ptaki przybywają w milionach w porach dobrego deszczu, kiedy miliony małych krewetek i innych skorupiaków przebijają się przez słoną skorupę patelni, aby się odradzić. Rezultat, różowa ekstrawagancja w upale pustyni. Możesz także helikopterem do Sua Pan, aby zobaczyć flamingi w marcu - kwietniu (należy zarezerwować malowniczy lot helikopterem).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Camp Kalahari

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania