WeTu Analytics

Leroo La Tau

Leroo La Tau wznosi się majestatycznie nad rzeką Boteti, która rozciąga się przez zachodnią granicę Parku Narodowego Makgadikgadi Pis.

Park, zaludniony przez 30 000 zebry i wildebeest, któremu towarzyszy drapieżnik, oferuje gościom szansę doświadczyć radości z oglądania dużych stężeń gry i wynikającej z tego interakcji drapieżników. Domek oferuje podwyższoną kryjówkę nad rzeką, gdzie goście mogą cieszyć się spektakularne obserwacje dzikiej przyrody, które mamy się spodziewać w tej części Botswany.

Obiekt oferuje zaledwie 12 luksusowych domków krytych strzechą z widokiem na wspaniały Park Narodowy Makgadikgadi Pars. Każdy z nich dysponuje łazienką. Do dyspozycji Gości jest jadalnia, czytelnia i bar w głównym domku, duże drewniane pokłady i mały basen, w którym goście mogą płynnie zanurzyć się w doskonałej dzikiej przyrody w Botswanie.

Po zbadaniu okolicy i podziwianiu spektakularnego zjawiska dzikiej przyrody w dzień i noc jazdy z przewodnikiem, Goście mogą przejść na emeryturę po kolacji do wspaniałego kominka z widokiem na rzekę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Leroo La Tau

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania