WeTu Analytics

Grassland Bushman Lodge

Nigdy nie ma nudnej chwili w Grassland Bushman Lodge! Goście mogą wziąć życie we własnym tempie i rozkoszować się niepowtarzalną atmosferą domku, ale zawsze znajdziesz coś innego do zrobienia.

Zobacz szeroką gamę zwierząt Kalahari i gatunków ptaków na dyskach gier, na koniach, lub po prostu patrzeć na liczne gatunki przyciągane do naszego wodopoju. Ciesz się niezapomnianymi chwilami w towarzystwie endemicznych San Bushmen. Dowiedz się, jak polują na jedzenie, wytwarzają leki: tradycyjne tańce, budują swoje domy, a nawet jak grają razem. Dowiedz się więcej o naszym projekcie Predator, pracach ratowniczych, które prowadzimy z lwami, lampartami i dzikimi psami.

Goście hotelu Grassland Bushman Lodge mogą korzystać ze swoich wyjątkowych relacji z hotelem San.

Prawdziwe działania obejmują poszukiwanie żywności i leków wśród wielu różnych rodzajów roślin i drzew, które rosną w regionie (i będziesz zaskoczony bogactwem zasobów wokół Ciebie w dowolnym momencie). Buszmeni ponownie wprowadzą sposób, w jaki polowali na mięso, pokażą, jak rozpalić ogień paluszkami, przygotowują jedzenie i opisują, jak budować swoje koczownicze domy. Pokażą również niektóre z ich ciekawych czasów i gier kulturalnych, które wszystkie mają korzyści dla utrzymania sprawności fizycznej.

Drapieżniki na pastwiskach zostały dosłownie uratowane od kuli. Są to zwierzęta zagrożone, które weszły do otaczających hodowli bydła i dlatego mogą być polowane. Willie chwyta te zwierzęta i z pomocą Departamentu Wildlife dokłada wszelkich starań, aby przenieść je do nowych domów, gdzie mogą być bezpieczne i wolne. Dziesięć lwów przeniesiono do Kgalagadi Transfrontier Park w 2012 roku, a dwa przeniesiono do prywatnego parku w Lobatse w tym roku.

Grassland posiada osiem niezwykle dobrze wyposażonych domków, każdy z własną łazienką, łóżkami, szafami i toaletką.

Każdy obiekt ma stałą ciepłą wodę. Możemy pomieścić do 16 osób w tych domkach i mieć apartament rodzinny, jak również. Mamy dwa piękne główne budynki, które zawierają zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną jadalnię.

Cztery domki to stałe pokoje z 2 łóżkami pojedynczymi, jeden domek jest stałym królem, a pozostałe trzy domki mogą być składane zarówno jako podwójne, jak i dwuosobowe.

W Grassland Bushman Lodge mamy również kemping bez prądu dla bardziej przygód podróżnika.

Mamy cztery kempingi, które mogą być zarezerwowane indywidualnie lub mogą być zarezerwowane wyłącznie dla większych grup. Każdy kemping może pomieścić 5 osób.

Wszystkie cztery pola namiotowe są dobrze zacienione, mają bieżącą wodę, ognisko i braaier (grill). Na kempingu mamy również dwa obiekty do ablucji; z bieżącą wodą i „Kotłem Osiołka” do ciepłej wody (drewno do kotła Osiołka dostarczane jest przez Grassland Bushman Lodge).

Grassland Bushman Lodge to mały świat pełen cudownych, autentycznych, bogatych kulturowo doświadczeń.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Grassland Bushman Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania