WeTu Analytics

Mapula Lodge

Obiekt Mapula Lodge położony jest na obrzeżach rezerwatu gier Moremi, głęboko w delcie Okavango. Do dyspozycji Gości jest 9 luksusowych domków z unikalnymi i dziwacznymi miejscowymi ręcznie wykonanymi meblami. Atmosfera jest naturalna i ziemiska.

W głównym obszarze znajduje się wygodny taras widokowy z miękkimi, przytulnymi sofami, z którego roztacza się widok na lagunę wypełnioną hipopotamami. Basen chłodzący zaprasza do przeglądania pięknych, spokojnych widoków z relaksującej pozycji.
Oglądanie gier, w otwartych pojazdach, jest szczególnie dobre w tym obszarze; majestatyczna flora rzeczna wokół loży jest domem dla ogromnej różnorodności ptaków. Będąc na stałym obszarze wodnym, hotel Mapula Lodge oferuje spokojne polowanie mokoro poprzez kanały wypełnione liliami. Spacery safari są oferowane z doświadczonymi przewodnikami, a nocne przejażdżki to zmiana obserwowania nocnych gatunków okolicy. Za dodatkową opłatą organizowane są loty balonem na gorące powietrze i malownicze loty helikopterem.

Poniższy ostatni komentarz mówi to wszystko: „WOW WOW. Czy muszę powiedzieć więcej? Kochaliśmy to miejsce i wspaniałych ludzi. Jest to zdecydowanie miejsce dla ludzi, którzy poważnie traktują swoje oglądanie gier. Entuzjazm i pasja pokazywana przez przewodników i trackerów jest niewiarygodne”.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mapula Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania