WeTu Analytics

Elewana Loisaba Lodo Springs

Camel Riding

Tradycyjny środek transportu w suchym kraju północnej Kenii i kolejny świetny sposób, aby doświadczyć Loisaba. Można zorganizować krótkie lub dłuższe spacery.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives

Jednym z najlepszych sposobów, aby zobaczyć dziką faunę w Loisaba jest jazda z grą. Niezależnie od tego, czy pójdziesz wcześnie rano lub późnym popołudniem, posiadasz informacyjny przewodnik zabierze Cię w otwartym pojeździe przez otwarte równiny, przez krzak lub wzdłuż brzegu rzeki oglądając szeroką gamę gier, ptaków, roślin i drzew.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing

Goście mogą łowić ryby w rzece i zaporach. Jest to sezonowe i zależy od deszczu. Można dostarczyć sprzęt, zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horse Riding

Doświadcz wyjątkowej radości z jazdy po równinach ze stadem zebry, spacerując delikatnie po pełnym wdzięku lesie żyrafy lub obok stada słonia. Na koniu można dostać się niezwykle blisko dzikiej przyrody, a nasza stajnia koni są hodowane od urodzenia w buszu, więc są dość przyzwyczajeni do jego obecności. Wymagamy jednak rozsądnego stopnia umiejętności jazdy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking

Świetny sposób, aby zobaczyć oszałamiającą różnorodność Loisaba jest pieszo. Towarzyszą Ci tradycyjne przewodniki Samburu, których znajomość lokalnej flory, fauny, kultury i historii jest niezrównana.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain Biking

Dla podniecenia i adrenaliny, weź rower górski i swojego przewodnika i odkryj niektóre szlaki rowerowe wokół Loisaba Conservancy na dwóch kołach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

LOISABA CONSERVANCY’S ANTI POACHING UNIT

Loisaba Conservancy ma swój własny zespół przeciwdziałający kłusownictwu, składający się z czterech psów sniffer - Warrior, Machine, Memusi i Nanyokie - oraz ich zespół obsługi człowieka. Odwiedź zespół i dowiedz się o codziennych szkoleniach i zajęciach, a także obejrzyj demonstrację antykłusownictwa w akcji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Elewana Loisaba Lodo Springs

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania