WeTu Analytics

Uis Elephant Guesthouse

Full-day Brandberg Excursion - Min. 2 Pax

Po wczesnym śniadaniu wyruszyliśmy całkowicie przez suche koryta rzek na zachód w kierunku góry Brandberg. Badamy części rzeki Ugab w poszukiwaniu słoni dostosowanych do pustyni i wybieramy się na szybką kąpiel w jednym ze stałych basenów u podnóża góry.

Cena zakwaterowania obejmuje piknikowy lunch, wodę i napoje bezalkoholowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowner Drive - Min. 2 Pax

Wyjeżdżamy na malowniczej jazdy naturą w samochodzie safari 4x4 do pięknego zachodu słońca. Tutaj relaksujemy się i podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki, niektóre drinki i przekąski.

Niektóre napoje i przekąski są wliczone w cenę napędu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Elephant Drive - Min. 2 Pax

Rano lub po południu 3-4 godziny jazdy z pensjonatu w kierunku góry Brandberg. Badamy piaszczyste koryto rzeki w poszukiwaniu nieuchwytnych słoni dostosowanych do potrzeb pustyni.

Napęd zawiera wodę pitną.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

3 Nights Brandberg Hiking Experience Package

Nasze doświadczenia turystyczne w Brandberg są ściśle uzależnione od dostępności i należy je zarezerwować przed
do przyjazdu (co najmniej 4 tygodnie wcześniej).

Nie polecane od listopada do marca ze względu na upał.

Pakiet jest dostępny tylko dla grupy min. 4 osób i zawiera następujące elementy:
1 noc Uis Elephant Guesthouse (DBB).
1 noc Brandberg wędrówki i sen (DBB+ pakiety obiadowe).
1 noc Uis Elephant Guesthouse (DBB).

Na wędrówkę:
2 prowadnice.
Wszystkie niezbędne pozwolenia.
Plecak i sprzęt do spania.
Jedzenie i woda.

Wymagany poziom sprawności:
Teren wymaga odpowiedniego obuwia, równowagi i ciężkiej pracy. Brandberg nie jest łatwym wspinaniem się i jest opodatkowanie na nogi i ciało.

Brandberg Piesze wycieczki Pełna trasa:

Dzień 01 - Przyjazd do Uis Elephant Guesthouse. Wieczorem będziemy mieli odprawę w ramach przygotowań do wielkiej wędrówki następnego dnia. Po wprowadzeniu pakujemy nasze torby i przydzielimy żywność i sprzęt.

Dzień 02 - Po wczesnym śniadaniu jedziemy około 1 godziny do podnóża Brandberg po stronie zachodniej. Po krótkiej odprawie, jesteśmy wyłączeni o 09:00 i cieszyć się łagodnym wprowadzeniem ze stale rosnącymi stokami. Co pół godziny zatrzymujemy się na krótki oddech. W zależności od poziomu sprawności naszej grupy powinniśmy dotrzeć do miejsca obiadowego o godz. 13:00. Tutaj odpoczywamy nieco dłużej w cieniu, zanim zajmiemy się ostatnimi 2 godzinami do obozu. Powinniśmy być w naszym nocnym miejscu o 16:00. Odpoczywamy i odkrywamy okolicę. Kolacja przygotowywana jest dość wcześnie i idziemy spać, gdy tylko się ściemni.

Dzień 03 - Budzimy się przed wschodem słońca, aby wypić kawę i śniadanie. Jak tylko będzie wystarczająco lekki, aby chodzić, odchodzimy. Powinniśmy być na skraju góry na krótko przed rozpoczęciem
rzeczywiste zejść, tak jak pierwsze światło dotyka horyzontu. Spędzamy trochę czasu ciesząc się tym
Majestatyczny spektakl. Stąd kontynuujemy w dół z regularnymi przystankami. Cała podróż dzisiaj trwa około 4 godzin. Po powrocie do naszego pojazdu pierwsze drinki smakują wyjątkowo dobrze. Przenosimy się z powrotem do Uis Elephant Guesthouse w czasie lunchu. Popołudnie jest w wolnym czasie. Noc w Uis Elephant Guesthouse.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Uis Elephant Guesthouse

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania