WeTu Analytics

Mashatu Euphorbia

Obiekt Mashatu Euphorbia Villas położony jest na szczycie klifu, ukrytego pod górującym sukulentami euphorbia. Ten wspaniały, nowy, ekologiczny obóz pięciogwiazdkowy na terenie rezerwatu gier Mashatu.

MEV to intymna kompozycja 8 luksusowych willi. Kształt willi czerpie inspirację z lokalnej kapsuły Mopane. Drzewo Mopane ma ogromne znaczenie w tym obszarze, ponieważ jest głównym źródłem pożywienia dla wszystkich zwierząt w bardzo suchych miesiącach zimowych. Krzywe i unikalne kształty są formowane z lokalnych surowców, aby odbić zapierające dech w piersiach naturalne piękno rezerwatu.

Zrównoważony rozwój jest sercem ziemskiego blasku, z ogrzewanymi energią słoneczną prywatnymi basenami do nurkowania, klimatyzacją słoneczną i wątkiem świadomości zachowania w każdym elemencie obozu.

Dzięki 92% dni wolnych od deszczu rocznie w Mashatu energia słoneczna była logicznym krokiem do podjęcia, wraz z najnowocześniejszymi systemami uzdatniania wody i recyklingu, tworząc oazę harmonii ochronnej.

Goście są mile widziani w prywatnych willach z pokładami z widokiem na wąwóz poniżej. 8 zacisznych willi ucieleśniają ciszę, spokojną samotność, aby odpocząć i odpuścić. Pokoje wyposażone są w prysznic wewnątrz i prysznic na zewnątrz, W.C i drugie „loo z widokiem” i są przestronne i obejmują wiele części wypoczynkowych i punktów relaksacyjnych.

Przewiewne przestrzenie wspólne zachęcają gości do łączenia się z dziewiczym rajem wokół nich, a przytulne zakątki wita aurę relaksu. Goście są mile widziani w gnieździe, który znajduje się na skraju klifu, delektując się poranną kawą i oglądając wschód słońca. Podczas podwieczorek wiele antylopy i słonie można zobaczyć pijących i grabiących w rzece Majale pod obozem, podczas gdy wzgórza rozwijają się w kierunku horyzontu.

Goście delektują się esencją ekskluzywności z tylko 4 gośćmi na pojazd safari podczas zwiedzania rezerwy 32000-hektarowej (76600 akrów), z wykwalifikowanymi przewodnikami ze średnio 14-letnim doświadczeniem na Mashatu, pokazując codzienne obserwacje lwa, lamparta, geparda, słonia, hieny i ogólne równiny gry. Po nocnej przejażdżce powstają magiczne wieczory przy kominku, podczas gdy goście siedzą pod oświetlonymi drzewami euphorbia, delektując się świeżymi smakami i delektując się dramatycznymi doznaniami kulinarnymi.

Obiekt Mashatu Euphorbia Villas oferuje wiele sposobów na zwiedzanie rezerwatu, a jego oferta stanowi antidotum na tradycyjne doznania z Botswany, które na nowo określają luksusową i wciągającą dziką przyrodę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mashatu Euphorbia

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania