WeTu Analytics

Mashatu Euphorbia

Game Drives

Pojazdy Safari wkraczają do rezerwatu dwa razy dziennie, doprowadzając odwiedzających do bliskiego kontaktu z Afryką, która jest w dużej mierze znana tylko w dokumentach o dzikiej przyrodzie i błyszczących książkach. Ale ta Afryka jest prawdziwa i wyraźnie namacalna przez wszystkie sześć zmysłów. Będąc prywatną ziemią, Mashatu jest w stanie zaoferować safari bez dachu, poprawić wrażenia z oglądania. Goście mogą oglądać nocne gatunki, ponieważ popołudniowe przejażdżki odbywają się wieczorem, przed powrotem do domu na kolację.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mashatu Walking Safaris

Istnieje wiele różnych krajobrazów, typów roślinności i ekosystemów na Mashatu, które powinny być doświadczone z pierwszej ręki. Spacer Mashatu oferuje miłośnika dzikiej przyrody, obserwatora ptaków, zapalonego botanika, nieustraszonego wędrowca i entuzjastę przyrody niezapomniane wrażenia podczas spaceru po Krainie Giants.

W Mashatu Walking Safari można uprawiać ad hoc lub jako całodniowa przygoda.

Adhoc Walking Safari: Doskonała okazja, aby połączyć ćwiczenia z koncentracją na mniejszych i nie mniej interesujących stworzeń Mashatu, najczęściej przegapionych podczas jazdy w samochodzie na safari. Chociaż pojawia się wiele możliwości, aby zobaczyć wielką grę, nacisk kładzie się na małe, często pomijane aspekty krzewu - utworów, roślin, owadów itp Walker jest częścią środowiska, a nie tylko widza. Nie ma lepszego miejsca na spacery safari niż w Krainie Gigantów. Ten różnorodny i mamutowy kawałek Afryki jest idealnym miejscem, aby być świadkiem zawiłości dzikich zwierząt Afryki, poznać ukryte tajemnice natury, znaleźć mniejsze stworzenia ukryte w ich domach buszowych i zobaczyć, jak ekosystem wiąże się z wzajemnym powiązaniem gatunków.

Wielodniowa przygoda: Safari na miarę dopasowane do potrzeb klientów na safari. Odległości pokonane dziennie zależą od zdolności i preferencji gości. Nie ma ograniczeń co do liczby nocy spędzonych na spacerujących safari. Sugeruje się jednak, że co najmniej trzy noce są zarezerwowane. Goście obozują w jednym z trzech obozów specjalnie zaprojektowanych dla wygody w buszu. Bagaż transportowany jest pojazdem między obozami, aby dać gościom możliwość pełnego korzystania z spaceru, bez konieczności przewożenia bagażu.

Spacerując safari oznacza zbliżenie się do ryku lwa, wycie hieny, krzyk szakala i gwizdek sowy z perełkami podczas gwiaździstych nocy wokół ogniska. Spacerując safari uzupełnia wspaniałość wschodu słońca, pełni księżyca i obserwacje po prostu niemożliwe z pojazdu lub wygody loży.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horizon Horseback Mashatu

Horizon Horseback Mashatu jest uhonorowany reputacją posiadania najlepszych koni szkolnych na kontynencie afrykańskim. Otoczony mnóstwem afrykańskiej flory i fauny, przyjdź i odkryj ten zapierający dech w piersiach teren z konia, w towarzystwie doświadczonych afrykańskich gospodarzy jeździeckich, którzy mają rozległą wiedzę i doświadczenie w buszu. Nie ma nic bardziej radosnego niż galopowanie na koniu obok stad antylopy, nad dzikimi otwartymi równinami Mashatu, kopiąc pył w zachód słońca.

Safari konne Mashatu można uprawiać ad hoc lub jako całodniowa przygoda.

Adhoc Horse Safari: Horizon Horseback Mashatu jest uznawany za posiadające najlepsze wykształcone konie wszystkich operatorów safari koni w Afryce. Doświadczenia mogą się różnić od Mashatu do Delty Okavango, po pustynie Namibii, po migracje Tanzanii i Kenii, ale jedno uzgodnione przez wszystkich odwiedzających i operatorów koni jest to, że konie Horizon Horseback Mashatu są najbardziej dobrze wyszkolonymi i „najbardziej naprzód” innych operatorów.

Wielodniowa przygoda: Istnieją kombinacje safari konne, z których gość może wybrać, w tym wielodniowe, obozowe dzikie doświadczenia.

Należy pamiętać, że tylko kompetentni i regularni jeźdźcy konni powinni uważać tę działalność jako operator przygód Mashatu, w interesie bezpieczeństwa, sprawdzi umiejętności i zdolności jeźdźców konnych. Doświadczony personel zakończy rezerwację, jeśli gość nie jest wystarczająco wykwalifikowany, aby przejechać się przez dziki kraj, w którym wędrują niebezpieczne zwierzęta.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mashatu Photographic Hides

Doświadczenie PhotoMashatu składa się z rezydenta fotografa dzikiej przyrody, z siedzibą w Mashatu Lodge i Matebole PhotoMashatu skóry. Goście hotelu Mashatu mogą skorzystać z fotograficznej wiedzy fotografa lub po prostu odwiedzić jedną ze skór podczas pobytu, która zostanie naliczona jako dodatkowa aktywność ponad stawki dzienne za zakwaterowanie.

Skóra fotograficzna jest strukturą zbudowaną w celu maksymalizacji potencjału fotograficznego zwierząt, które je odwiedzają. Skórę można wykorzystać do oglądania dzikiej przyrody w normalny sposób, ale można ją ustawić z uwzględnieniem kąta słońca, tła i kąta, jakie widz zajmuje w stosunku do zwierząt i ptaków.

Skała PhotoMashatu oferuje zarówno amatorowi, jak i profesjonalnemu fotografowi najbardziej wyjątkowe i zachwycające możliwości nagrywania niezapomnianego safari w Mashatu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Mashatu Euphorbia

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania