WeTu Analytics

Safari Plains

CLASSIC SAFARIS

Zróżnicowane siedliska na terenie rezerwatu gier Mabula zapewniają idealne warunki do zdumiewającego wyboru dużych ssaków, w tym Big Five, innych drapieżników, takich jak Brown Hiena, Szakal i Gepard, oraz imponującej różnorodności antylopy od Red Hartebeest do Eland, Gemsbok i Blesbok. Nie wspominając o nieuchwytnym gepardzie, bezczelnym miodowym borsuku i wszechobecnych żłobków, które przechodzą przez swoją ścieżkę podczas safari.

Wczesne poranne safari wokół wschodu i popołudniowego Safari z zachodów słońca są oferowane do złożenia gości, a w zależności od pory roku odwiedzasz, każde doświadczenie może być wyjątkowe. Obserwuj żywą zmianę pór roku, gdy zielone zarośla i łąki ustępują miejsca krzewiastym szarom i żółtom jesieni.

Zobacz Impala, Zebra, Żyrafa i struś pasą się razem na rozległych, otwartych równinach łąkowych; stado słonia rozbija się przez gruby krzak, aby dostać się do najbardziej soczystych liści i nieśmiałej pary hipopotam ukrywającej wszystko oprócz wystających nozdrzy pod wodą.

Po męczącym polowaniu lub obserwuj po cichu, jak piękny, ale przerażający pająk Złotej Orby obraca swoją gęstą sieć po dwóch drzewach Silver Liść.

Każda przejażdżka safari ujawni nowe zapachy, ciekawe dźwięki i piękno autentycznego afrykańskiego krajobrazu, aby rozkoszować się zmysłami.

300 gatunków ptaków
60 ssaków
Wielka Piątka
Liczne gatunki roślin, gadów i owadów
Wykwalifikowani przewodnicy prowadzą otwarte safari w luksusowych krążownikach lądowych na terenie rezerwatu o powierzchni 12 000 hektarów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

GUIDED SAFARI WALKS

Wychodząc z domku, Przewodnicy będą towarzyszyć Ci na doświadczeniu, które wprowadza Cię do Natury na poziomie intymnym. Będąc pieszo, możesz świadczyć o szczegółach flory i fauny w innej skali, często podkreślając mniejsze i mniej znane gatunki. Przewodnicy są specjalnie wykwalifikowani do podejmowania spacerów safari i są dobrze wyposażone, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Noś wygodne buty do chodzenia i ubrania w kolorze khaki, aby wtapiać się w środowisko naturalne. Jasne kolory nie są dozwolone.

Czas wyjazdu: 05h30 (lato) — 06h30 (zima)
Minimalna liczba Gości: 2
Maksymalna liczba Gości: 8
Ograniczenia wiekowe: poniżej 16 lat niedozwolone

Pokaż więcej
Pokaż mniej

HORSEBACK SAFARIS

Safaris konne oferują inną perspektywę dla dzikiej przyrody. Korzystaj z wysokości i mobilności oferowanej przez montaż, który odróżnia tę możliwość od innych czynności.

Doświadczeni przewodnicy zapewniają, że zawodnicy są świadomi niezbędnych środków ostrożności. Zalecane są długie spodnie i zamknięte buty.

Czasy wyjazdu Lato: 06h00 — 09h00 | 16h00
Czasy wyjazdu Zima: 07h00 — 10h00 | 15h00
Długość szlaku: 2 godziny (1,5 godziny na szlaku i pół godziny na indukcję)
Ograniczenia wiekowe: poniżej 5 lat niedozwolone

Pokaż więcej
Pokaż mniej

ECO ADVENTURE TRAILS (QUAD BIKE SAFARIS)

Weź udział w przygody nad ciekawymi szlakami na Quad Bike. Z naciskiem na bezpieczeństwo, przewodniki zapewniają, że uczestnicy noszą niezbędne wyposażenie bezpieczeństwa przed zwiedzaniem rezerwy. safari jest podejmowane na 250cc Suzuki Quad rowery, które mogą być napędzane ręcznym lub automatycznym.

Czas wyjazdu Lato: 07h00, 10h00, 15h00 i 17h00
Czasy wyjazdu Zima: 08h00, 11h00, 14h00 i 16h00
Częstotliwość: 1,5 godziny (1 godzina na szlaku i pół godziny na indukcję), codziennie
Ograniczenia wiekowe: poniżej 5 lat niedozwolone
Zajęcia te można zarezerwować w recepcji za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

HOT BALLOON SAFARIS

Załoga Balonowa, składająca się z pilota i dwóch członków załogi, przybędzie do loży wieczorem przed lotem, spotka się z pasażerami i powiadomi ich na balonowym safari następnego ranka. Lot trwa około godziny, zaczynając o godzinie 06:00 na wybranym obszarze rezerwy — ten ostatni w zależności od kierunku lotu i warunków meteorologicznych dnia. Nasi rangersi przetransfują cię z powrotem do Lodge na śniadanie.

Powyższe obejmuje twój lot, szampan serwowany podczas lotu i certyfikat na „odwagę”.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Safari Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania