WeTu Analytics

Amakhala Game Reserve

Amakhala Game Reserve jest idealnym wyborem dla Twojego Big 5 Safari.

Ten rezerwat o powierzchni 8 500 ha słynie z prawdziwie niesamowitej topografii, stworzonej przez powoli meandrujące rzeki Bushmana biegnącej przez nią.

Nie tylko oferujemy bardzo poszukiwane Big 5, ale istnieje ponad 16 gatunków antylop, zebra, żyrafa i wiele innych małych interesujących gatunków. Nasze obserwacje słonia mogą być punktem kulminacyjnym Twojego pobytu. Oprócz gier, oferujemy również rejsy statkiem i spacery z przewodnikiem. Obiekt Amakhala Heritage Collection of Lodges jest zarządzany i unikalny, oferując szeroki wybór zakwaterowania i indywidualny styl. Jesteśmy dumni, mogąc zaoferować Państwu doskonałą obsługę Amakhala i słynną gościnność.

Kierując się doświadczonych strażników, można powrócić do natury i odkrywać różnorodną dzikość i surowe krajobrazy Doliny Przylądka Wschodniego i Bushveld na Amakhala Game Reserve. To doświadczenie krzewu stworzy wspomnienia, które będą utrzymywać się tak długo, jak zachodzi afrykańskie słońce.

Rano i wieczorne jazdy w otwartym Land Rovers przez Amakhala Game Reserve pozostawią Cię w zachwycie różnorodnej roślinności i spektakularnej scenerii, która obfituje w tutaj. Aby zmienić tempo, ciesz się obserwowaniem ptaków i obserwowaniem gry, delikatnie poruszając się po rzece Bushmana. Przerwy na odświeżenie zostały włączone, aby Twoje safari było o wiele bardziej przyjemne.

Amakhala Game Reserve została wyróżniona dobrowolnym znakiem Fair Trade in Tourism South Africa (FTTSA). W oparciu o przestrzeganie określonych kryteriów, takich jak uczciwe płace i warunki pracy, sprawiedliwy podział korzyści, etyczna praktyka biznesowa oraz poszanowanie praw człowieka, kultury i środowiska, znak FTTSA jest niezależnym poparciem uczciwej i odpowiedzialnej praktyki turystycznej w Republice Południowej Afryki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Amakhala Game Reserve

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania