WeTu Analytics

Tuli Safari Lodge Mashatu

Daily Game Drives

Poranne i popołudniowe dyski gry prowadzone przez jednego z naszych wykwalifikowanych przewodników terenowych

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Optional Morning Walks

Poranna gra spacer, gdzie skupiamy się na mniejszych rzeczach, a także geologii, historii, ptaszarni i wielu innych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural Village Trips

Wycieczka do miejscowej wioski, w której goście przeżywają dzień w życiu miejscowego wieśniaka. W tym spotkanie z lokalnym szefem, zwiedzanie szkoły, kupowanie lokalnych rzemiosł artystycznych i rzemiosła, spędzanie czasu w jednym z miejsc sztuki rockowej i dla tych, którzy chcieliby doświadczyć trochę więcej - przejażdżki osiołkiem i lokalnie produkowane wino z palm

Pokaż więcej
Pokaż mniej

After Dinner Night Drive

A po kolacji noc jazdy, koncentrując się głównie na nocnych stworzeń

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain Bike Safaris

Im bardziej ryzykowny może dołączyć do safari na rowerze górskim w towarzystwie uzbrojonego i doświadczonego przewodnika. Na rowerze rowerzysta prowadzi w efekcie własne safari i czerpie przyjemność z rezerwatu i jego mieszkańców z zupełnie innej perspektywy. Grupy rowerzystów przemierzają się wzdłuż starożytnych ścieżek słonia. Ekscytuacja kolarstwa wśród „gigantów Mashatu” jest niesamowita, i powinno się cieszyć przynajmniej raz na safari dla każdego, kto ma niewielkie zainteresowanie rowerem. Przejażdżki są zwykle cieszone wczesnym rankiem i są dostosowane do możliwości jazdy w grupie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Horizon Horseback Mashatu

Horizon Horseback Mashatu jest uznawany za posiadający najlepsze wykształcone konie wszystkich operatorów safari koni w Afryce. Doświadczenia mogą się różnić od Mashatu do Delty Okavango, do pustyń Namibii do migracji Tanzanii i Kenii, ale jedna rzecz uzgodniona przez wszystkich odwiedzających i operatorów koni, jest to, że konie Horizon Horseback Mashatu są najbardziej dobrze wyszkolonymi z innych operatorów.

Uwaga: Jest to zaawansowana jazda tylko dla doświadczonych jeźdźców, a dzieci poniżej 12. roku życia nie są dozwolone. Uczestnictwo będzie podlegać wyłącznemu uznaniu koncesjonariusza Horizon Horseback Mashatu po starannym rozważeniu. Przed konnym safari zostanie przeprowadzony test na jazdę konną, a każdy, kto nie zostanie uznany za wystarczająco doświadczony, nie będzie mógł kontynuować jazdy konnej. Goście zatrzymujący się w Mashatu Lodge, Tuli Safari Lodge Mashatu, Mashatu Tent Camp i Mashatu Euphorbia Villas nie zdadzą egzaminu na jazdę konną. Zostaną zabrane na dysku z grą. Test polega na cateringu w kierunku drzewa z dala od grupy, zwiększając prędkość kantera do następnego drzewa, a następnie wracając do zebranego kantera z powrotem do grupy stacjonarnej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

PhotoMashatu Photographic Underground Hide

PhotoMashatu jest pionierem koncepcji fotografii w południowej Afryce, wyłącznej koncesji na zapewnienie dedykowanych skór fotograficznych w Mashatu Game Reserve. Goście mogą siedzieć cicho i oglądać zwierzęta poruszające się bezpośrednio w ich kierunku, przez cały czas robiąc zdjęcia z unikalnych kątów, co skutkuje ekskluzywną i wyjątkową jakością fotografii.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Tuli Safari Lodge Mashatu

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania