WeTu Analytics

Zambezi Queen by Mantis

PŁYWAJĄCY HOTEL BUTIKOWY W KLASIE WŁASNEJ

Pięciogwiazdkowy hotel Zambezi Queen usytuowany jest nad brzegiem wspaniałej rzeki Chobe i oferuje luksusowe zakwaterowanie w jednym z najbardziej odległych miejsc na świecie. Najlepszy ze wszystkich, jako gość na statku, możesz cieszyć się naprawdę wyjątkowym i pełnym przygód wakacje nad rzeką, jednocześnie będąc otoczony pełnym komfortem i elegancją.

Każdy z 14 apartamentów typu suite na Zambezi Queen wyposażony jest w klimatyzację i dysponuje balkonem, z którego roztacza się panoramiczny widok na rzekę Chobe i Afrykańską okolicę. Obudź się na widok słonia pijącego z rzeki lub obejrzyj orła rybiego — wszystko to w zaciszu własnego luksusowego łóżka.

W przeciwieństwie do domków lądowych, Królowa Zambezi pokonuje około 25 km od rzeki Chobe, co pozwala odkrywać różne punkty widokowe i cieszyć się niezrównaną oglądaniem gier. Brzegi Parku Narodowego Chobe mają jedną z najgęstszych populacji słonia na kontynencie afrykańskim - szacuje się na około 120 000. Park jest również domem dla dużej liczby bawoli, lamparta i lwa, wraz z różnorodnymi antylopami i obfitymi ptasiami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Zambezi Queen by Mantis

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania