WeTu Analytics

Zambezi Queen by Mantis

Suite

(10 pokoje)

Od momentu wejścia na pokład Królowej Zambezi, staje się jasne, że nie oszczędzono żadnych kosztów na stworzenie jednego z najbardziej wyjątkowych doświadczeń safari rzecznego na świecie. Wyposażony w 14 gustownych i luksusowych apartamentów - dziesięć apartamentów i czterech luksusowych apartamentów, wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienkę (tylko prysznic) i pełnej długości przesuwne okiennice dla prywatności i ochrony przed słońcem.

Suszarki do włosów, przybory toaletowe, suknie i kapcie są zapewnione dla Twojej wygody, a elektroniczne sejfy w każdym pokoju są idealne do przechowywania kosztowności. Wszystkie apartamenty mogą pomieścić dwie osoby dorosłe, a dwa większe apartamenty mogą pomieścić maksymalnie trzy osoby dorosłe. Apartamenty mogą być skonfigurowane z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Suite

(4 pokoje)

Podczas gdy oba typy apartamentów pozwalają zrelaksować się w luksusowym otoczeniu, nasze luksusowe apartamenty są nieco większe, i mają większe balkony, na których znajdują się dwa leżaki i stół. Nasze luksusowe apartamenty wyposażone są również z bocznymi i przednimi drzwiami przesuwnymi, które zapewniają prawdziwie panoramiczny widok na otoczenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Suite - Triple

Dwa apartamenty to pokoje trzyosobowe z dodatkowym łóżkiem i mogą pomieścić do trzech osób dorosłych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Zambezi Queen by Mantis

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania