WeTu Analytics

Zambezi Queen by Mantis

Standard Suite

Od momentu wejścia na pokład Królowej Zambezi, staje się oczywiste, że nie oszczędzono żadnych wydatków na stworzenie jednego z najbardziej unikalnych na świecie wrażeń safari rzecznego. Wszystkie apartamenty wyposażone są w 14 gustownych i luksusowych apartamentów - dziesięć standardowych apartamentów i cztery apartamenty typu master suite, łazienkę (tylko prysznic) i pełną długość przesuwne okiennice zapewniające prywatność i ochronę przed słońcem.

Dla wygody Gości przygotowano suszarkę do włosów, przybory toaletowe, szlafroki i kapcie, a elektroniczne sejfy w każdym pokoju idealnie nadają się do przechowywania kosztowności. Wszystkie apartamenty typu suite mogą pomieścić 2 osoby dorosłe, a dwa z większych apartamentów typu standard mogą pomieścić maksymalnie 3 osoby dorosłe. Apartamenty typu suite mogą być skonfigurowane z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Master Suite

Podczas gdy oba rodzaje apartamentów pozwalają odpocząć w luksusowym otoczeniu, nasze apartamenty są nieco większe i mają większe balkony, w których znajdują się dwa leżaki i stół. Nasze apartamenty typu master suite wyposażone są zarówno boczne, jak i przednie drzwi przesuwne, które zapewniają prawdziwie panoramiczny widok na otoczenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Standard Triple Suite

Dwa apartamenty typu Standard to pokoje trzyosobowe z dodatkowym łóżkiem i mogą pomieścić do trzech osób dorosłych każdy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Zambezi Queen by Mantis

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania