WeTu Analytics

African Bush Camps Nyamatusi Mahogany

Walking Safaris

Z dala od komfortu pojazdu safari, wszystkie zmysły nagle budzą się, gdy jesteś na piechotę. Nasi przewodnicy będą towarzyszyć Ci przez krzak, ucząc Cię o spoor zwierząt, ciekawych owadach, roślinach i geologii okolicy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives

Prowadząc przez jednego z naszych doświadczonych przewodników, zobaczysz wspaniałą dziką faunę tubylców w okolicy. Twój przewodnik pokaże Ci ukryte miejsca najlepiej do oglądania gier i da Ci wiedzę poufnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi przewodnicy African Bush Camps są znani z najlepszych w branży.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Canoeing Safari

Dolna Rzeka Zambezi jest idealnym miejscem na ekscytujące safari kajakowe. Paddle wzdłuż spokojnych wód rzeki Zambezi i podziwiać dziewiczą scenerię Parku Narodowego Mana Pools z unikalnym kątem. Na safari kajakowym będziesz miał okazję zobaczyć dzikie zwierzęta, takie jak hipopotamy, krokodyle, słonie i niesamowite ptasie życie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Catch and Release Fishing

Spróbuj swoich sił w łowieniu ryb z brzegu rzeki Zambezi. Ryby dla tygrysa, leszcza (tilapia), vundu i wielu innych gatunków na zasadzie połowu i uwalniania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bird Watching

Rozkosz się wezwaniem afrykańskiego skimmera, sfotografować południowego zjadacza karminu lub trogonu Narina. Lub po prostu usiąść i cieszyć się ich piękne piosenki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Ngwana Club

Od natury spacerów po obozie i opowiadania historii po sztuki kulturalnej i rzemiosła oraz lekcje gotowania klubu kubskiego — dzieci African Bush Camps' skupiły się na Ngwana Club tworzy środowisko zabawy i edukacyjne dla dzieci na safari.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Nyamatusi Mahogany

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania