WeTu Analytics

Twyfelfontein Country Lodge

Witamy w Twyfelfontein Country Lodge. Prawdziwy punkt orientacyjny położony w samym sercu jednego z najwspanialszych regionów na świecie. Twyfelfontein w Damaraland został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie tylko Khoi-San i plemiona starożytnych lat pozostawiły za sobą prawdziwe dziedzictwo kulturowe, ale cały obszar charakteryzuje się cudami natury, takimi jak krater Doros, Spalona Góra, Rury Organowe, Skamieniały Las i zwierzęta przystosowane do pustyni — z których słoń jest prawdopodobnie najbardziej znanym gatunków.

Obiekt położony jest na zboczu góry i pięknie wtapia się w otoczenie. Wykorzystując kamień naturalny, starannie dobrane kolory farb i dachy kryte strzechą, jego konstrukcja uzupełnia piaskowcowe formacje skalne o minimalnym wizualnym wpływie na ten malowniczy krajobraz. Wspaniałe widoki z tarasu na dolinę Huab, pustynne równiny i odległe góry zapewniają godziny relaksu, spokoju i spokoju.

56 Pięknie urządzone pokoje spełniają różne wymagania dotyczące podróży, zarówno indywidualnych, rodzinnych, jak i grup przyjaciół. Restauracja cieszy się zasłużoną reputacją wykwintnych dań - oferując gościom niezapomniane wrażenia kulinarne. Aktywności i wycieczki w ofercie zaszczepią wrażenia i wspomnienia przez całe życie.

Twyfelfontein jest celem samym w sobie. Poczuj bicie serca Afryki i słuchaj jej duszy, połącz się z jej korzeniami i chodź po jej ziemi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Twyfelfontein Country Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania