WeTu Analytics

andBeyond Phinda Zuka Lodge

Game Drives (included)

Ciesz się wczesnymi porannymi i późnymi popołudniowymi dyskami gry, które trwają po zmierzchu. Profesjonalnie wyszkoleni przewodnicy Beyond zapyta Cię o Twoją ulubioną przyrodę i dołoży wszelkich starań, aby Twoje preferencje były spełnione, niezależnie od tego, czy jest to śledzenie danego gatunku lub spędzanie więcej czasu ciesząc się każdym z nich obserwowanie i poznawanie nawyków zwierząt. Opowiedzą Ci także o roślinności regionu i wyjaśnią zachowanie zwierząt, które napotkasz. W niektórych przypadkach przewodnicy będą mogli zidentyfikować poszczególne zwierzęta i poinformować o ich historii i nawykach.

AndBeyond Phinda Private Game Reserve słynie z wyjątkowych widoków nieuchwytnego geparda i rzadkiego czarnego nosorożca, a także Wielkiej Piątki. Istnieje również wiele mieszkańców lwów, a strażnicy dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wyjątkowe obserwowanie wszystkich tych zwierząt.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Interpretive Nature Walks and Big Game Viewing Walk (Included; subject to the availability of a qualified guide)

W towarzystwie strażnika można wybrać się na interpretacyjny spacer po domku, gdzie można dowiedzieć się więcej o zawiłościach afrykańskiego krzewu, od odkrywania fascynującej flory i czytania śladów zwierząt z przewodnikiem po spotkanie mniejszych dzikich zwierząt z bliska.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Pangolin Conservation Experience (additional cost)

Pangoliny to najbardziej gotowany ssak na planecie. Są zwierzętami na krainie cieni wyginięcia. Weź udział w naszym wyjątkowym doświadczeniu ochrony Pangolin i poproś nas w tej przełomowej inicjatywie mającej na celu przywrócenie [naziemnej] pangoliny Temminck w regionie, w którym wymarły lokalnie. Intensywne monitorowanie, wykorzystujące znaczniki śledzenia VHF i GSM/UHF, jest podstawowym elementem tego projektu. Podróżuj z naszym specjalistycznym zespołem ds. konserwacji, gdy zlokalizują zwierzę, wymieniają znacznik GSM/UHF, przeprowadzają ogólne kontrole zdrowotne i zbierają kluczowe dane.

Twoje doświadczenie:
Weź udział w tym prywatnym badaniu i monitorowaniu pangolin w &Beyond Phinda Private Game Reserve, a będziesz wspierać ochronę najbardziej nielegalnego ssaka na świecie. W tej działalności interpretacyjnej i wyłącznej goście dołączą do badacza, jak on (lub ona) lokalizuje jeden z pangolinów, który został ponownie wprowadzony do rezerwy. Będą mieli rzadką okazję obserwować unikalne cechy i niezwykłe adaptacje tych delikatnych stworzeń z pierwszej ręki, ponieważ nasz badacz przeprowadza ogólną kontrolę stanu zdrowia i pobiera krytyczne dane badawcze z tagu UHF dołączonego do każdej pangoliny.

Ta ekskluzywna usługa oferowana jest za dodatkową opłatą i jest oferowana w zależności od dostępności. Odbędzie się to po południu lub wieczorem zimą lub latem w nocy. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, Goście muszą ukończyć 16 lat. W przypadku mniej niż 6 osób należy zarezerwować prywatny pojazd. Goście nie będą mogli niestety dotykać ani obsługiwać zwierząt.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Maputaland Beach Adventure (additional cost)

Rozległe piaszczyste plaże wybrzeża Maputaland stanowią piękne miejsce na półdniową wycieczkę plażową. Rozkoszuj się słońcem, pluskaj się w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego, odpręż się przy dobrej książce, graj w gry na plaży, spaceruj wzdłuż wybrzeża lub nurkowaj wzdłuż chronionego rezerwatu morskiego Jesser Point.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Indian Ocean Scuba Safari (additional cost)

Uznana jako jedno z dziesięciu najlepszych miejsc nurkowych na świecie, Sodwana Bay oferuje mnóstwo ryb i życia morskiego przez cały rok. Wąwozy, półki i szczyty rafy koralowej są domem dla ponad 1200 fascynujących gatunków ryb.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Black Rhino Tracking On Foot (additional cost)

Wsuń się na parę butów do chodzenia i spędzić poranek z ekspertem strażnika i trackerem, aby znaleźć rzadki i zagrożony czarny nosorożec na piechotę. Podążaj śladami nosorożca, rozpoznajcie środkowe nosorożca i drapanie postów, a także przeczytajcie znaki krzaka w poszukiwaniu kamieniołomu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Turtle Nesting Adventure (additional cost)

Przez cztery miesiące, podczas południowego półkuli lata, ogromne żółwie skórzane i kłodowate wyłaniają się z Oceanu Indyjskiego w Zatoce Sodwana, aby złożyć swoje cenne jaja w piasku. Gdy księżyc wznosi się nad oceanem, podniecenie rośnie podczas jazdy wzdłuż opuszczonego wybrzeża w poszukiwaniu świeżych ścieżek żółwia, które wyłaniają się z oceanu i podróżują wzdłuż plaży w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca gniazdowania. Patrz, jak samica żółw kopie swoje gniazdo i kładzie jej sprzęgło do stu jaj.

Sezonowe: Dostępne od listopada do lutego.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Zulu Village Tour (additional cost)

Odwiedź społeczność Zulu na obrzeżach i Beyond Phinda Private Game Reserve i wchodzić w interakcje z przyjaznymi ludźmi Zulu. Ekspert iBeyond przewodnik będzie eskortować Cię przez społeczność i podzielić się ciekawym wglądem kultury Zulu i jej fascynujące zwyczaje, przekonania i tradycje. Zostaniesz zaproszony do tradycyjnego gospodarstwa i będziesz miał okazję zobaczyć codzienną rutynę i styl życia wiejskiej rodziny Zulu. Dowiedz się o strukturach rodzinnych, o tym, jak budowane są domy, dlaczego bydło jest tak wysoko cenione i wiele więcej. Później spędzisz czas z bardzo szanowanym lokalnym sangoma (czarownica/tradycyjnego uzdrowiciela), który wyjaśni cuda pochodzenia Zulu i ich duchowe przekonania. Przygoda kończy się szybkim przystankiem na Mbhedula Craft Market, gdzie prezentowane są piękne dzieła 43 rzemieślników Zulu. To świetne miejsce, aby znaleźć tę idealną pamiątkę z czasów spędzonych z ludźmi Zulu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Specialist Walking Safari (additional cost)

Dla tych, którzy szukają aktywnego wrażenia poza emocjami Big Five obserwacje na pojeździe z napędem do gier, a specjalistyczne Safaris Beyond to okazja, aby połączyć się z afrykańskim krzewem, interakcji ze wszystkimi jego mieszkańcami, od największego do najmniejszego. Wyrusz w całodniową przygodę w swoim prywatnym pojeździe, gdzie stopy depną po śladach zebry i bawołów, twoje nozdrza wypełniają się zapachem zmiażdżonych dzikich traw, gdy przebijasz się przez krzak, a wszystkie sześć zmysłów budzą się ponownie, gdy Afryka cię dotknie i dotkniesz Afryki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Photographic Safari (additional cost)

Entuzjaści fotografii, od początkujących do zaawansowanych, mogą teraz uchwycić cudowne krajobrazy i magiczne stworzenia z prywatnych rezerw gier i Beyond Phinda Private Game Reserves, korzystając z w pełni wyposażonego fotograficznego pojazdu safari. Pojazd został wyposażony w najnowocześniejsze uchwyty do kamer i może pomieścić maksymalnie 4 osoby, zapewniając wyłączność podczas safari.

Goście mogą wybrać jedną z dwóch następujących opcji:
1. Specjalistyczne Safari Fotograficzne
• Czy ekspert fotograficzny przewodnik towarzyszyć. Nasi fachowcy poradnicy wykorzystają swoje bogate doświadczenie w dziedzinie dzikiej przyrody, ptaków i fotografii krajobrazowej, aby pomóc Ci ujęcie życia!
• Maksymalnie czterech gości.
2. Fotograficzny pojazd Safari
• Zarezerwuj tylko fotograficzny pojazd safari — maksymalnie czterech gości.
• Entuzjaści fotografii będą napędzane i prowadzone przez iBeyond safari przewodnik.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

A Night Under the Stars (additional cost)

Spędź noc śpiąc bezpośrednio pod gwiazdami w sercu buszu na tej ekscytującej przygody. Gdy słońce zachodzi pod koniec popołudniowej jazdy gry, przyjedziesz na piękną polaną pośrodku buszu, gdzie wygodne łóżka z ciepłą kołdrą i kocami, a także moskitiery, są dla Ciebie ustawione. Pociągnij krzesło do płonącego ogniska i wznieś toast za zachód słońca, gdy ciemność się pogłębia. Rozkoszuj się pysznym posiłkiem przygotowanym na otwartym ogniu i zasypiaj w zupełnym spokoju, otoczonym afrykańskimi nocnymi dźwiękami i chronionym przez uzbrojonego strażnika.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ocean safari (additional cost)

Ciesząc się wyjątkowym Big Five & Beyond Phinda Private Game Reserve, warto zafundować sobie Ocean Safari, które oferuje wspaniałą okazję do poznania pięknego morskiego życia RPA. Ta ekscytująca przygoda, na pokładzie nadmuchiwanego statku i w towarzystwie certyfikowanego mistrza nurkowania, oferuje perspektywę na spotkanie i pływanie z dzikimi delfinami, nurkowanie wśród kwitnących raf i możliwość oglądania humbaków i południowych prawych wielorybów (sezonowych).

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private Safari (additional cost)

Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie, to ekskluzywne safari pozwala na zwiedzanie bushveld z własnym oddanym strażnikiem, trackerem i pojazdem. Dyski do gier mogą być tak długie lub tak krótkie, jak chcesz. Posiłkami można delektować się w domku, urządzonym w stylu piknikowym na świeżym powietrzu lub delektować się w cieniu drzew. Twoje szczególne obszary zainteresowania mogą być pokryte, od królestwa owadów po wielkie stada bawoli lub dumy lwa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Elephant Conservation Experience (additional cost)

Bądź wśród czterech grup, do ośmiu gości każda, którzy będą mieli raz w życiu okazję uczestniczyć w projekcie ochrony słonia i Beyond Phinda Private Game Reserve. Tutaj będziesz miał okazję być świadkiem lartingu słonia i pomóc w zmianie obroży radiowej śpiącego pachyderm. Cztery obroże słoni wykorzystywane w programie badawczym Phindy potrzebują wymiany, a goście są zaproszeni do wzięcia udziału w tym niezwykłym doświadczeniu.

Za dodatkową opłatą (z wyjątkiem zakwaterowania) Goście muszą mieć ukończone 12 lat, aby wziąć udział w zajęciach i są uzależnione od dostępności lekarza weterynarii dzikich zwierząt i pilota helikoptera. W przypadku mniej niż 6 osób należy zarezerwować prywatny pojazd. Minimalny pobyt na 3 noce wymagany w celu zagwarantowania sprzyjających warunków do tarcia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Rhino Conservation Experience (additional cost)

Ciesz się raz w życiu okazję, aby zbliżyć się do siebie z nosorożca w AndBeyond Phinda Private Game Reserve, pomagając w ochronie tego rzadkiego gatunku. Ta przygoda pozwala gościom zobaczyć chwytanie i drgania nosorożca i pomóc zespołowi weterynaryjnemu w nacinaniu ucha śpiących zwierząt do badań i monitorowania bezpieczeństwa. Wycięcia uszu, a także mikrochipy umieszczone w rogu, umożliwiają badaczom prawidłowe zidentyfikowanie różnych nosorożców na rezerwie. W całym procesie mogą uczestniczyć grupy składające się z maksymalnie ośmiu gości (dzielące ten sam pojazd), począwszy od zlokalizowania nosorożca helikopterem, aż po niepowtarzalną możliwość dotknięcia znieczulonego olbrzyma podczas zabiegu nacinania. Goście muszą spędzić co najmniej 3 noce w pensjonacie AndBeyond Phinda Private Game Reserve.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: Quiet Mind Journey (additional cost)

Musisz stworzyć osobistą afirmację, aby odzyskać bezwarunkową akceptację i miłość do siebie i ponownie połączyć się ze swoją duszą, aby uwolnić całą negatywną energię z głębi. Unikalna mieszanka
aromaterapia i olejki roślinne wybrane specjalnie przez Ciebie, łącząc techniki masażu głębokich tkanek, aby zapewnić relaks zmęczonym, obolałym mięśniom, pozwalając ciału i duszy powrócić do idealnej równowagi. Wybierz z mieszanki olejków aromaterapeutycznych do destresowania, nawilżenia, relaksu lub detoksykacji.

Ciało pełne: 90 min
Tylko tył i szyja: 30 min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: Healing Earth African Shea Butter (additional cost)

Afrykańskie masło Shea od dawna jest okrzyknięte silnym działaniem leczniczym i odżywczym. Relaksujący, odżywczy i energetyzujący masaż całego ciała skierowany jest do konkretnych obszarów lub napięcia i dyskomfortu mięśni przy użyciu technik głębokich tkanek, gdzie ból jest dramatycznie łagodzony.

Pełne ciało i skóra głowy 75min
Plecy, szyja i skóra głowy 45min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: Soul of the Earth Celebration (additional cost)

Obudź swoją duszę dzięki połączeniu potężnych afrykańskich olejków do aromaterapii i botanicznych balsamów do ciała łączących tradycyjne afrykańskie kalabash i bambusowe narzędzia z ludzkim dotykiem i rytmicznym ruchem w tym pobłażliwym rytuale, ostatecznym źródłem relaksu, aby zapewnić równowagę umysłu, ciała i duszy w sercu. Afryki, kolebki ludzkości, poprzez dotyk i terapii dźwiękiem wibracyjnym przy użyciu starożytnych narzędzi i technik dźwiękowych.

Wybierz afrykańskie ziemniaki ze swoich starożytnych mocy uzdrawiania, Marula Neroli dla zmysłowej odpust, Kalahari Melon ze względu na właściwości nawilżające, orzech Mongongo do detoksykacji lub cynamon i pomarańcza do jędrności i tonu

Pełne ciało i skóra głowy: 90min
Plecy i skóra głowy: 60min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: Earth Glow Body Polish and Wrap (additional cost)

Obudzić zmysły poprzez delikatne złuszczanie i otoczyć swoje ciało inspirującymi mieszankami naturalnych afrykańskich olejków eterycznych i roślin roślinnych. Zabieg rozpoczyna się od suchego lakieru, po którym następuje polerka całego ciała, aby złagodzić napięcie i odnowić skórę. Następnie wykonujemy okład i pobłażliwy masaż całego ciała, korzystając z naszej potężnej kolekcji rodzimych afrykańskich olejków i balsamów.

Wybierz afrykańskie ziemniaki ze swoich starożytnych mocy uzdrawiania, Marula Neroli dla zmysłowej odpust, Kalahari Melon ze względu na właściwości nawilżające, orzech mongongo do detoksykacji lub cynamon i pomarańcza do jędrności i tonu

90 min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: Africa Hand and Foot Treaments - African Footprint Ritual (additional cost)

Roztopić stres i odmłodzić zmęczone nogi dzięki tej zabiegowi stóp, który sprawi, że stopy będą czuć się nawilżone, zmiękczone i jedwabiste gładkie, gotowe do podbicia afrykańskiego krzewu. Twoje stopy są moczone w African Joy energetyzującą sól moczyć, szorować odmładzającym peelingiem mięty pieprzowej i eukaliptusowej i zabalsamowane w afrykańskim maśle Shea. Zrelaksuj się, gdy otrzymujesz masaż ramion i skóry głowy i zakończ zabieg chłodzącym żelem do stóp, aby umieścić ostatnią wiosnę w kroku

30 min
60 min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: Africa Hand and Foot Treaments - African Handprint Ritual (additional cost)

Ostateczny rytuał ręki. Twoje ręce są wypolerowane czystym polerowaniem mięty pieprzowej i Aloe Vera, a skórki odrestaurowane lokalnymi olejkami leczniczymi. Twoje ręce są następnie zabalsamowane afrykańskim masłem Shea. Zrelaksuj się podczas masażu ramion i skóry głowy, a następnie zakończ zabieg odżywczym masażem olejkiem do rąk Pinotage, pozostawiając dłonie miękkie i odmłodzone.

30 min
60 min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: WildChild Beauties and Buddies (additional cost)

WildChild potrzebuje rozpieszczania zbyt

Zanurzyć te zmęczone małe stopy w uzdrawiającej ziemi lawendy i jaśminu, a następnie peeling Mango Orange, pielęgnacja paznokci i mini łaskotanie stóp. Aby naładować swoją energię, 15min masaż pleców, szyi i ramion za pomocą czystego żelu Aloe Vera gwarantuje, że nasi początkujący strażnicy wyruszą w kolejną przygodę w afrykańskim krzewie. Zakończ leczenie afrykańską farbą plemienną do twarzy, a jeśli zdecydujesz się na to, odejdź z własnym zestawem Beauties and Buddies Pamper Kit, aby zapamiętać swoją przygodę na wolności i przypomnieć, jak ważne jest dbanie o ziemię, dzikość i ludzie tego świata.

Leczenie 30min
Piękno i kumple rozpieszczać zestaw

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage: Zulu Celebration Journey (additional cost)

Uzdrawiająca Ziemia ucieleśnia tętniące życiem połączenie kolorowych koralików, zachowując kulturę Zulu przeszłości, teraźniejszości i przyszłości w ramach Shangaan Celebration Journey.

Nasza podróż rozpoczyna się od rytuału Zulu Foot, w którym kryształy soli z ekstraktami roślinnymi są wykorzystywane do oczyszczania elementów zewnętrznych, zapewniając pozytywny i ciągły przepływ energii w podróży klient-terapeuta.

Podróż trwa z pięknym oczyszczeniem ciała, używając orzeźwiającego Healing Earth Tanga-Orange Polish zmieszanego z autochtonicznymi ekstraktami olejowymi, aby dokładnie oczyścić skórę. Rozkoszny masaż relaksacyjny podąża za pomocą naszego masła do ciała Zulu, wzbogaconego o afrykańskie masło shea, olej kokosowy i bogatą mieszankę przypraw, która odświeża ciało, umysł i duszę.
Aby zakończyć swoją podróż, wzywamy Deszcz z naszym Świętem Dziękujemy Zulu, aby oznaczyć zakończenie naszej terapii podpisanej i jako symbol kultury Zulu, gdzie deszcz jest symbolem życia istotnego, dającego siłę nowych początków, dobrobytu i odmłodzenia.

Klienci przyjmują kulturę Zulu i są obdarzeni klejnotem Zulu, który został intuicyjnie wybrany, trzymając w ten sposób trwałą pamięć i głęboko zakorzeniony związek z Afrykańską Glebą i jej mieszkańcami.

90 min

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Phinda Zuka Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania