WeTu Analytics

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

&BEYOND Grumeti Serengeti River Lodge znajduje się w odległych zachodnich krainach Serengeti. Ze względu na swoją daleką lokalizację, w tej dziewiczej części parku znajduje się bardzo niewiele domków, co oznacza, że goście mogą spodziewać się najwyższej ekskluzywności.

Domek jest doskonale położony nad brzegiem dopływu rzeki Grumeti. Wykorzystując naturalny kształt łuku rzeki i składając hołd okrągłym formom tradycyjnej masajskiej manyatty, loża rozwija się, aby odsłonić zaniżone poczucie luksusu.

Wchodzenie do strefy gości po przyjeździe jest prawdziwym momentem wow. Przestronne pokłady doskonale nadają się do podziwiania słońca z widokiem na rzekę, a basen z przepływem felg zapewnia widok na sezonowe baseny hipopotamowe poniżej. Bliskość wody przyciąga obfitość dzikich zwierząt w ciągu dnia i nocy.

Dotykając ziemi lekko i pozornie unoszące się po krajobrazie, 10 nostalgicznie eleganckie i bardzo przestronne apartamenty gościnne oferują naturalne światło, ogromne łóżko, wannę, prysznic wewnętrzny/odkryty (ze spektakularnym widokiem) i musujące prywatny mały basen. Nowy apartament rodzinny został wyposażony w małą dodatkową sypialnię.

Obiekt zdobiony jest tkaninami Kitenge i podkreślony kamiennymi ścianami, a jego wnętrza zdobią żywe kolory społeczności rybackich otaczających Jezioro Wiktorii oraz szare odcienie skóry hipopotama, które zostały pięknie wplecione w głębokie wygodne meble i wykonane na zamówienie ręcznie okucia.

Aby uzyskać pełne zanurzenie w kuchni, oczekuj menu, które są nieskomplikowane, łatwe do jedzenia, świeże, zdrowe i zdrowe. Tradycyjny boma nadal będzie bohaterem nocnych restauracji i rzemieślniczych pizz, a także pieczonych ryb ze słoną skorupą, całych pieczonych ryb, które składają hołd dla wielkich jezior regionu, będą również serwowane w tej wyjątkowej przestrzeni. Oczywiście dobrze znane tace śniadaniowe ze świeżymi sokami i domowym pieczywem absolutnie nie można przegapić. Interaktywna kuchnia tworzy przestrzeń dla gości do pracy u boku szefów kuchni i planowania ich menu na cały dzień. Ciesz się przyjemnymi popołudnia i wieczorami wokół centralnego okrągłego baru; arcydzieło tkanin i dramatycznych szklanych lamp kulkowych.

Dla tych, którzy szukają aktywnego treningu, udaj się na siłownię. Jeśli jednak masz ochotę na sesję relaksującą, poddaj się masażowi w pokoju.

dwa razy dziennie gry jazdy z loży często napotykają duże dumy lwa i klany hieny, duże stada mieszkańców równiny gry, a także specjalne czarno-białe małpy colobus, nie znaleziono nigdzie indziej w Serengeti. Rzadko spotykanie innych pojazdów sprawia, że wyjątkowe wrażenia z oglądania gier.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania