WeTu Analytics

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

Znajduje się w odległych zachodnich krańcach Parku Narodowego Serengeti, spodziewaj się prywatnego safari Serengeti wraz z rezydentami strąków hipopotama i niezwykłymi dumami lwów.

Idealnie położony nad brzegiem dopływu rzeki Grumeti, w zacisznych zachodnich częściach Parku Narodowego Serengeti, &Beyond Grumeti Serengeti River Lodge oferuje zapierające dech w piersiach widoki i niezrównane obserwacje.

Ze względu na odległe położenie, w tej dziewiczej części parku jest bardzo niewiele domków, pozwalając na kameralne i ekskluzywne wrażenia z safari Serengeti. Jazdy z loży dwa razy dziennie często napotykają duże dumy lwów i klany hieny, duże stada mieszkających na równinach, a także specjalne czarno-białe małpy colobus, nigdzie indziej w Serengeti.

Korzystanie z naturalnego łuku rzeki, i składając hołd okrągłym formom tradycyjnej manyatty Masajów, loża rozwija się, aby odsłonić zaniżone poczucie luksusu. Ozdobiony tkaninami Kitenge i podkreślony kamiennymi ścianami, domek ma również żywe kolory społeczności rybackich otaczających Jezioro Wiktorii oraz odcienie szarości reprezentujące skórę hipopotama, które zostały pięknie wplecione w głęboko wygodne meble i wykonane na zamówienie, ręcznie robione okucia.

Wejście do strefy dla gości po przyjeździe to prawdziwy moment „wow”. Przestronne pokłady są idealne do podziwiania zachodów słońca z widokiem na rzekę, a błyszczący basen zapewnia widok na sezonowe strąki hipopotama poniżej. Bliskość wody przyciąga obfitość dzikiej przyrody przez cały dzień i noc.

Dotykając ziemi lekko i pozornie unoszące się po krajobrazie, 10 nostalgicznie eleganckich i bardzo przestronnych apartamentów oferuje naturalne światło, ogromne łóżko, wannę, kryty prysznic (ze spektakularnym widokiem) i prywatny mały basen. Apartament rodzinny, z dodatkiem mniejszej sypialni dla dzieci, oferuje żądnym przygód rodzinom wyjątkową okazję do wspólnego odkrywania afrykańskiego buszu.

Świętując lokalną kulturę i kuchnię, zanurzyć się w wykwintnych posiłkach Lodge, od śniadania do kolacji. Bardzo lubiane i znane tace śniadaniowe, w komplecie ze świeżo wyciskanymi sokami i domowym chlebem, absolutnie nie można przegapić, podczas gdy interaktywna kuchnia tworzy miejsce dla gości do pracy z szefami kuchni i planowania menu na cały dzień. Tradycyjna boma, bohater nocnych posiłków, serwuje wybór pizzy rzemieślniczych, i solone, całe pieczone ryby, co jest hołdem dla wielkich jezior regionu, wśród wielu innych pysznych posiłków. Ciesz się miłymi popołudaniami i wieczorami wokół centralnego okrągłego baru; arcydzieło tkanin i dramatycznych instalacji świetlnych ze szklanymi kulkami.

Dla tych, którzy szukają aktywnego treningu, udaj się na siłownię. Jeśli jednak masz ochotę na sesję rozpieszczania, poddaj się afrykańskiemu zabiegowi wellness w pokoju.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania