WeTu Analytics

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

Safari Game Drives

Oferujemy dwa razy dziennie dyski do gier, z przystankami wschodu i zachodu słońca. Profesjonalnie wyszkoleni przewodnicy &Beyond zapytają Cię o Twoją ulubioną przyrodę i dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania, niezależnie od tego, czy chodzi o szukanie konkretnego gatunku, czy spędzanie czasu przy każdej obserwacji, obserwując unikalne zachowania zwierząt.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birdwatching

Zapaleni obserwatorzy ptaków będą zachwycać się możliwością obserwacji ptaków podczas jazdy w grze. Przeglądaj park w poszukiwaniu 350 gatunków. Do rezerwatu wybraliśmy nasze ulubione Gwiezdne Ptaki i jeśli znajdziesz je wszystkie, będziemy świętować butelką wina musującego z powrotem w domku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing

Afrykańskie nocne niebo to naprawdę widok do zobaczenia. Usiądź pod kocem miliona gwiazd i ciesz się podstawową lekcją astronomii od swojego przewodnika, który nauczy Cię nawigacji za pomocą gwiazd, wykresu nieba, i wskaż słynne konstelacje.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Community visit

Niewątpliwie atrakcją każdego pobytu w Tanzanii, wizyta społeczności daje możliwość nawiązania kontaktu z przyjazną lokalną ludnością. Zdobądź wiedzę z pierwszej ręki na temat różnych projektów Africa Foundation mających na celu poprawę edukacji, opieka zdrowotna i dostęp do wody w społeczności Lukungu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Nature Walk (Additional Cost)

Idealna alternatywa dla dysków do gier, spacer z przewodnikiem oferuje niesamowite wrażenia podczas zwiedzania słynnego na całym świecie Parku Narodowego Serengeti na piechotę. Idealny dla zapalonych obserwatorów ptaków i zapalonych fotografów, jest tak wiele do zobaczenia i nauczenia się podczas spaceru z przewodnikiem, a możliwość zbliżenia się do gry na równinach jest ekscytująca.

Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Balloon Safari (Additional Cost)

Wyrusz na safari z góry, w zaciszu masywnego, tkanego kosza, bezpiecznie przymocowanego do falujący balon. Godzinny lot unosi się nad niekończącymi się równinami Serengeti, obudowany obfitą dziką przyrodą. Przejdź przez bujne mozaiki łąk i lasów, podziwiając jeden z najbardziej kwitnących ekosystemów w Afryce.

Sezonowe. Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Healing Earth wellness treatments (Additional cost)

&Beyond Grumeti Serengeti River Lodge oferuje doskonałą okazję, aby po prostu odpocząć i ponownie połączyć się po długiej podróży lub safari. Odpręż się relaksującym zabiegiem odnowy biologicznej w zaciszu swojego apartamentu. Terapie pobłażliwe są wykonywane przy użyciu produktów Healing Earth, wykonane z naturalnych lokalnych składników.

Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private yoga sessions (Additional cost)

Obudzić zmysły pośród oszałamiającego tła Grumeti Serengeti River Lodge. Tutaj, z chrząknięciami hipopotama w oddali, możesz cieszyć się serią ruchów jogi zaprojektowanych w celu rozciągania, wzmocnienia i wyrównania umysłu, ciała i duszy.

Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Private vehicle safari (Additional cost)

Dopasowane do Ciebie, to ekskluzywne safari pozwala odkrywać bushveld z własnym dedykowanym przewodnikiem i pojazdem. Dyski do gier mogą być tak długie lub krótkie, jak chcesz, obejmujące twoje osobiste interesy, od królestwa owadów, przez wielkie stada bawołów, po dumę lwa. Posiłki mogą być w domku lub pod wysokimi drzewami.

Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lake Victoria Day Tour (Additional cost)

Ta całodniowa wycieczka nad brzeg Jeziora Wiktorii obiecuje połączenie przygód dzikiej przyrody i niesamowitego życia ptaków, wgląd w życie społeczności rybackiej i kulturowe połączenie z plemieniem Sukuma. Poranna gra przechodzi przez Serengeti zabiera gości do bramy parku. Stąd znajduje się 20 minut jazdy samochodem od brzegu jeziora, z możliwością zatrzymania się i poznania pracy Fundacji Afrykańskiej w Szkole Podstawowej Lukungu. Po przybyciu do Jeziora Wiktorii, Goście mogą wybrać się na wędkarskie safari lub wycieczkę z obserwacją ptaków tradycyjnym kajakiem, odwiedzić tradycyjny targ rybny lub tradycyjnego uzdrowiciela i po prostu cieszyć się wspaniałymi krajobrzeżami i spokojem jeziora. Piknikowy lunch zostanie zjedzony, zanim goście wyruszą w podróż powrotną.

Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania