WeTu Analytics

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

Game drives (Included)

Położony w zachodnim korytarzu słynnego Parku Narodowego Serengeti, obserwowanie dzikiej przyrody w andBeyond Grumeti Serengeti National Park jest naprawdę wyjątkowy przez cały rok. Lokalizacja obozu nad dopływem rzeki Grumeti oznacza, że jest on idealnym miejscem do zwiedzania dramatycznych przepraw rzecznych, gdy w okolicy znajduje się słynna migracja Wildebeest. Jednak doświadczenie dzikiej przyrody może być jeszcze bardziej spektakularne, gdy Migracja nie jest w pobliżu, z oszałamiającą gęstością całorocznej dzikiej przyrody i stosunkowo niewielu turystów napotkanych w tej części rezerwatu. Podczas gdy sam obóz jest osłonięty w zaroślach nad rzeką i zapewnia piękne widoki na zakręt rzeki zamieszkany przez hipopotama, napędy gry wyruszają na szeroko otwarte równiny, gdzie goście mogą podziwiać kwintesencyjne krajobrazy Serengeti w otwartych pojazdach safari 4x4 z płótnymi zadaszeniami.

Rzeka Grumeti zapewnia stałe źródło wody, obszar ten jest szczególnie bogaty w drapieżniki, z masywnymi lwami i rozległymi klanami hieny liczących do stu często spotykanych. Rzeka przyciąga również duże stada bawoli i słonia, podczas gdy otwarte równiny są idealnym siedliskiem geparda. Napędy nad rzeką muszą dostrzec masywne krokodyle, z których słynie ten obszar, podczas gdy ptaszki będą zaskoczeni liczbą gatunków endemicznych zauważonych na całym obszarze. W zaroślach w pobliżu obozu znajdują się małpy colobus, których nie widać nigdzie indziej w Serengeti, podczas gdy obszar ten jest gospodarzem znacznie mniej znanej migracji, podczas której duża liczba antylop topi przesuwa się po równinach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Ballooning (Additional Cost)

Zobacz Serengeti z góry z tym naprawdę spektakularnym doświadczeniem balonem na gorące powietrze. Podziwiaj widoki i dzikie zwierzęta z góry, jak cieszyć się tym doświadczeniem życia, które naprawdę będzie z tobą na zawsze. Jest to rzadka i cenna przygoda, której nigdy nie można zapomnieć.

Sezonowe. Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lake Victoria Full Day Trip (Additional Cost)

Ta całodniowa wycieczka nad brzegiem jeziora Wiktoria obiecuje połączenie przygód przyrody, zwiedzania, wrażeń wędkarskich i wglądu kulturowego. Poranna gra prowadzi przez Serengeti do bramy parku. Z obiektu można w 20 minut dojechać do brzegu jeziora, gdzie można zatrzymać się i dowiedzieć się o pracy Fundacji &Beyond w Szkole Podstawowej Lukungu. Po przybyciu na jezioro Victoria goście mogą wybrać się na wycieczkę safari wędkarską w tradycyjnym kajaku, odwiedzić tradycyjnego lekarza, klaskać w rytm, gdy mieszkańcy wykonują lokalny taniec lub po prostu podziwiać wspaniałe krajobrazy. Lunch piknikowy podawany jest nad brzegiem jeziora, zanim Goście wyruszą w podróż powrotną.

Obowiązują dodatkowe koszty. Wymagane minimum 2 osoby i minimum jeden miesiąc wypowiedzenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Healing Earth Massages (Additional cost)

&Beyond współpracuje z Healing Earth, wiodącym naturalnym, ekologicznym i holistycznym towarzystwem spa i pielęgnacji skóry, aby stworzyć prawdziwie autentyczne afrykańskie doświadczenie spa dla umysłu, ciała i duszy. Terapeutyczny w swoim podejściu, Healing Earth używa wyłącznie naturalnych składników i olejków eterycznych. Luksusowe produkty spa i kojące zabiegi inspirowane są mądrością afrykańskich uzdrowicieli i uczczą tętniące życiem dziedzictwo naszego kontynentu, społeczności i życia roślin.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

andBeyond Grumeti Serengeti River Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania