WeTu Analytics

Karen Blixen Camp

Luxury tent

(22 pokoje)

Karen Blixen Camp obejmuje 22 duże luksusowe namioty płócienne — każdy zestaw na pięknej drewnianej platformie z przestronną werandą. Na leżance na poduszce można cieszyć się popołudniową sjestą, podziwiając wspaniałe otoczenie.

Każdy namiot ma łazienkę i wyposażony jest w duże wygodne łóżko, tkane dywany i przytulny fotel, który daje najwyższy luksus w kempingu. W łazience znajduje się umywalka, umywalki i romantyczny prysznic na świeżym powietrzu, z którego roztacza się wspaniały widok na niebo. Woda jest podgrzewana za pomocą paneli słonecznych, aby uniknąć użycia drewna opałowego, a tym samym ochrony lasów Mara. Energia elektryczna jest dostarczana we wszystkich namiotach 24 godziny na dobę przez przedłużony system paneli słonecznych i bank magazynowania baterii.

Namioty mogą być skonfigurowane do pojedynczego, dwuosobowego lub dwuosobowego wykorzystania, gdzie po wcześniejszym uzgodnieniu można wstawiać 3. lub nawet 4. łóżko dla dzieci poniżej 12. roku życia. Nasza jednostka rodzinna składa się z dwóch namiotów ze wspólną werandą.

Wszystkie namioty są rozmieszczone z niezakłóconym widokiem wzdłuż rzeki Mara, dając niepowtarzalny i prywatny widok na skarpę Oloololo i jego bogatą dziką przyrodę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Karen Blixen Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania