WeTu Analytics

Little Governors' Camp

Obóz gubernatorów jest pierwszym stałym obozem namiotowym w Afryce, pozostającym w pierwotnym miejscu od 1972 roku. Zajmuje najlepszą lokalizację widokową przyrody w rezerwacie, położony w lesie rzecznym wzdłuż krętych brzegów rzeki Mara, to wody pełne ptasich zwierząt, hipopotama i krokodyla. Jest idealny dla par, rodzin i przyjaciół chcących doświadczyć najlepszych z tego, co safari w Masai Mara ma do zaoferowania.

Little Gubernators' ma intymny charakter, z zaledwie 17 luksusowych namiotów z łazienką schowanych wokół dużej dziury, która roi się zarówno od ptaków i dzikich zwierząt. Do obozu zbliża się przejażdżka łodzią przez rzekę Mara, a następnie eskortowany spacer przez las rzeczny. Pojazdy są pozostawione na dalekim brzegu rzeki, a więc obóz jest cichy i niezakłócony. Namioty dla gości w Little Gubernors' mają wspaniałe drewniane pokłady z dużą werandą, aby goście mogli cieszyć się stałą aktywnością gry, która odbywa się wokół wody w obozie. Wszystkie posiadłości gubernatorów są nieogrodzone, a u Małych Gubernatorów znajdują się rodziny wojowników, które swobodnie wędrują po obozie. Goście mogą potrzebować miejsca dla słoni, które czasami odwiedzają obóz w porze lunchu!

Little Gubernators Camp otrzymał Gold Eco-Rating z Kenii dzięki naszym zrównoważonym praktykom obowiązującym w obozie, które obejmują kompleksowy system energii słonecznej, który zarządza zaopatrzeniem w energię wszystkich obozów. Wyeliminowaliśmy również wszystkie plastikowe butelki z obozu, zastępując je butlami ze stali nierdzewnej i systemem filtracji wody odwróconej osmozy. Zastąpiliśmy również wszystkie plastikowe butelki kosmetyczne dla gości na butelki wielokrotnego napełniania ze stali nierdzewnej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Governors' Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania