WeTu Analytics

Little Governors' Camp

Game Drives

Posiadłości obozu gubernatorów łączą znakomite lokalizacje w Masai Mara z zaprojektowanymi na zamówienie pojazdami oraz wyjątkowo dobrze wyszkolonymi i doświadczonymi przewodnikami, aby zapewnić naszym klientom niezrównane możliwości oglądania gier i fotografowania w światowej dzikiej przyrody. Jesteśmy w sercu tego, co jest powszechnie uważane za najlepszy obszar oglądania gry Masai Mara. Nasze pojazdy są zbudowane na zamówienie 4 koła landrovers napędu. Zabieramy Cię dwa razy dziennie na przejażdżkę gry do słynnego Masai Mara Game Reserve i okolic. Nasze przewodniki są przez nas starannie zbierane i pielęgnowane. Przechodzą ciągłe szkolenie przewodników prowadzone przez ekspertów w tej dziedzinie. Działając w Masai Mara przez 40 lat nasi przewodnicy mają niezrównaną wiedzę o rezerwacie połączoną z głębokim zrozumieniem i szacunkiem dla świętości tego pustyni, jego flory i fauny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Balloon Safaris

Obiekt Governors Camp Collection oferuje safari balonem na gorące powietrze nad rzeką Mara, równinami i lasami regionu Masai Mara. Przygoda zaczyna się tuż przed świtem. Wyjazd jest z doskonałego naturalnego miejsca startu za obozem Małych Gubernatorów, a płomienie z palników balonowych rozświetlają ciemność, gdy załogi nadmuchają swój statek. Pierwsze, różowe języki światła słonecznego migoczą po niebie, gdy balon na gorące powietrze wypełnia się, a następnie podnosi się. Zawieszony w koszu pod tęczowym baldachimem wybierasz się na przygodę z oglądaniem dzikiej przyrody z zupełnie inną perspektywą. Co zadziwia najbardziej balonistów po raz pierwszy, to absolutna cisza: cisza, gdy unosisz się nad równinami, lasem i rzekami Masajów Mara. Nawet jeśli leciałeś gdzie indziej, jest to wyjątkowe doświadczenie. Lot trwa około godziny, dryfując wszędzie tam, gdzie zabierają Cię prądy powietrza, a także z dużą ilością możliwości fotografowania i filmowania wideo. Następnie Kenijski balon Safari kończy się rozkwitem. W czasach, gdy tradycja balonowa przelatuje się na świat, wzniesiesz toast swój powrót na ziemię za pomocą szampańskiego śniadania, gotowanego gdziekolwiek wylądujesz. Balon Safari kończy się przeniesieniem z powrotem do obozu.

Safaris balonem na gorące powietrze dostępne jest za dodatkową opłatą. Zalecamy rezerwację przed przyjazdem, aby uniknąć rozczarowania.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safari

Zostaw swój pojazd i weź udział w spacerującym safari z jednym z naszych doświadczonych i wykwalifikowanych przyrodników, aby poczuć prawdziwy dreszcz buszu. W dół na tym samym poziomie, co zwierzęta można doświadczyć nieoswojone piękno Mara. Nasze spacery safari odbywają się rano w prywatnej strefie koncesyjnej przylegającej do rezerwatu gier Masai Mara. Sceneria tutaj bardzo różni się od Masai Mara. Malownicze drzewa akacji charakteryzują pagórkowaty krajobraz. Spacer trwa od 21 do 3 godzin, ale może być dostosowany do wszelkich potrzeb.

Poproś o 5.30 rano obudzić się. Wyjazd z obozu samochodem o 6.00 i 45 minut jazdy będzie
zabierze Cię do strefy spacerów. Gorące napoje i ciastka będą dostępne w tym czasie przewodnika. Większość spacerów rozpoczyna się o 7.00, a spacer zabierze Cię przez różne siedliska, od otwartych łąk po zarośla akacjowe i lasy nadrzeczne. Będziesz śledzić grę, nie wiesz, co czeka na następnym rogu - żyrafa, bawoły, hiena, zebra, a nawet lew. Złapiesz zapachy i dźwięki dzikiej Afryki.

Spacer kończy się około 9.30 — 10.00 rano na ranczu grupy Lemek w cieniu afrykańskich drzew oliwnych. Na miejscu serwowane jest klasyczne śniadanie szampana Gubernators Camp, po którym jazda gry zabierze Cię z powrotem do obozu w porze lunchu. Twój powrót do obozu ponownie jest napędem gry przez Masai Mara. Popołudniowe safari można delektować się napojami i kanapkami.
Uczestnicy chodzącym safari powinni być w dobrym zdrowiu i być rozsądnie dobrzy i aktywni. Nie ma ścieżki jako takiej, a niektóre części spaceru prowadzą przez pagórkowate i skaliste obszary. Ze względów bezpieczeństwa dzieci poniżej 12 lat nie mogą uczestniczyć w spacerach safari. Spacery safari można zarezerwować z wyprzedzeniem lub w obozie w zależności od dostępności.


Dostępny za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Cultural Visit

Mieszkańcy Masajów w Afryce Wschodniej są uderzającym obrazem, synonimem safari. Dumni ludzie z wielu tradycyjnych praktyk nadal bardzo żyje w swojej kulturze. Odwiedź lokalną wioskę Masajów i dowiedz się, kim są własnymi słowami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Visit Community Projects

Wizyty w naszych odpowiedzialnych projektach turystycznych mogą być organizowane z obozu. Szkoła podstawowa Mara Rianda i Centrum Medyczne Mara Rianda to dwa inspirujące projekty wspierane przez obozy gubernatorów.

Więcej informacji na temat projektów można znaleźć tutaj:

https://www.governorscamp.com/discover/community-conservation/new-health-centre-at-mara-rianda/

https://www.governorscamp.com/discover/community-conservation/mararianda-school-program/

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mara-Meru Cheetah Project

Od początku XX wieku populacja geparda spadła dramatycznie z 100'000 osobników do 7'500 osób, z główną przyczyną działalności człowieka.

Dlatego ważne jest zrozumienie interfejsu geparda człowieka, który jest jednym z kluczowych dzieł Projektu Gepard Mara-Meru, prowadzonego przez dr Elenę Chelysevę.

Nasi przewodnicy gubernatorów odgrywają kluczową rolę w gromadzeniu danych dla dr Eleny i jej zespołu, informując o obserwacjach i zachowaniach obserwowanych geparda.

Dr Elena lubi dzielić się swoją wiedzą na temat gepard w okolicy z naszymi gościami poprzez rozmowy lub towarzysząc gościom dysków gier.

Prosimy o poinformowanie nas, jeśli chcieliby Państwo zarezerwować rozmowę lub przejażdżkę z przewodnikiem z Eleną podczas rezerwacji safari, aby uzyskać poradę na temat kosztów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Photographic Safaris

W 2022 roku obóz gubernatorów jest gospodarzem dwóch fotografów dzikiej przyrody w Mara: Felix Rzym i Nick Penny. Oba są dostępne do zarezerwowania przez naszych gości na safari fotograficzne i dogłębne samouczki dotyczące wszystkich elementów fotografii, w tym edycji. Daj nam znać, jeśli chcesz zagwarantować pełny dzień z nimi przechwytywania najlepszych z tego niesamowitego rezerwatu przyrody. Uwaga: Goście zobowiązani są do zagwarantowania wyłącznego pojazdu za dodatkową opłatą dzienną. Opłata dzienna jest pobierana od fotografa.

Gubernatorów posiada również 3 pojazdy „fotograficzne safari”. Słuchając specyficznych potrzeb i rekomendacji fotografów, których gościliśmy na przestrzeni lat, zmodyfikowaliśmy trzy pojazdy Landrover, aby obejmowały takie same miejsca siedzące w całym, wycięte panele boczne w środkowym rzędzie, aby uzyskać te bardzo pożądane zdjęcia z niskim kątem, wysokie dachy, w pełni składane szyby przednie i szerokie boazerie, które oferują idealne miejsce na odpoczynek worka beanbag i długi obiektyw. Samochody są dostępne na zasadzie wyłączności i można je zarezerwować podczas dokonywania rezerwacji gubernatorów. Są one dostępne we wszystkich naszych obozach w Masajów Mara.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Little Governors' Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania