WeTu Analytics

Simbambili Game Lodge

Miejsce marzeń dla miłośników dużych kotów. Lithe, zwinny, zwinny, sprawny, lampart jest mocą i falią łaską połączoną, a obserwacja, choć krótka, jest jednym z najbardziej cenionych spotkań dużych kotów na świecie.

Simmbambili Game Lodge znajduje się w North Eastern Sabi Sand Game Reserve, gdzie znajduje się najwyższa koncentracja lamparta na świecie, i oferuje niezrównane możliwości do nagradzania spotkań z tymi wspaniałymi stworzeniami, wraz z resztą dużej piątki w zamiatającej sawanny Sabi Sand Rezerwa.

Simmbambili Game Lodge łączy się z otoczeniem i ożywia romans Afryki z wyrafinowanymi apartamentami, z których każdy oferuje spektakularne sezonowe widoki na koryto rzeki, a także buszowlę Sabi i i jego niezwykle zróżnicowane życie ptaków i zwierząt.


Goście hotelu Simmbambili Game Lodge mogą zrelaksować się w spa, które oferuje najnowsze zabiegi kosmetyczne z szeroką gamą bujnych produktów oraz nowością masaży, z których roztacza się widok na płaskowyże. Na miejscu znajduje się niewielka, kameralna sala do ćwiczeń z kluczowym sprzętem do lekkich ćwiczeń.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Simbambili Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania