WeTu Analytics

Simbambili Game Lodge

Simbambili Luxury Suite

(7 pokoje)

Obiekt został starannie rozplanowany, zaprojektowany i udekorowany, aby wtapiać się w otaczające lasy knobthorn i szakalberry. Luksusowe pokoje zapewniają elegancko wyciszoną stylistykę w odcieniach rdzy i złota.

Rozległe drewniane pokłady owijają się wokół przodu każdej jednostki, a nawet łazienki na otwartym planie otwierają się na ten kluczowy element. Wystawne wanny i nowoczesne prysznice zapewniają wspaniały punkt widokowy nad sawanną z możliwością zamknięcia szklanych drzwi frontowych przed elementami. Kolejną cechą pokładów, oprócz wspaniałych widoków, jest prywatny mały basen, który ukoi gorące letnie popołudnia oraz prywatna sala do marzeń i odpoczynku w upale dnia. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, wentylator sufitowy, minibar, suszarkę do włosów i sejf. Telefon jest zapewniony dla tych ważnych wcześnie rano budzić rozmowy. Łóżka typu Super King size i najlepsza bawełniana pościel zapewnią, że pojawią się odświeżone na dzień przygody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Simbambili Honeymoon Suite

(1 pokój)

Obiekt został starannie rozplanowany, zaprojektowany i udekorowany, aby wtapiać się w otaczające lasy knobthorn i szakalberry.

Rozległe drewniane pokłady owijają się wokół przodu każdej jednostki, a nawet łazienki na otwartym planie otwierają się na ten kluczowy element. Wystawne wanny i nowoczesne prysznice zapewniają wspaniały punkt widokowy nad sawanną z możliwością zamknięcia szklanych drzwi frontowych przed elementami. Kolejną cechą pokładów, oprócz wspaniałych widoków, jest prywatny mały basen, który uspokoić gorące letnie popołudnia oraz prywatna sala (leżanka), w której można marzyć i odpoczywać w upale dnia. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, wentylator sufitowy, minibar, suszarkę do włosów i sejf. Telefon jest zapewniony dla tych ważnych wcześnie rano budzić rozmowy. Łóżka typu Super King size i najlepsza bawełniana pościel zapewnią, że pojawią się odświeżone na dzień przygody.

The Honeymoon Suite jest ustawiony, aby zapewnić gościom prywatność. Dodatkową zaletą apartamentu dla nowożeńców jest kryty salon oraz prywatny mały basen i leżak.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Simbambili Waterhole Suite

(1 pokój)

Obiekt został starannie rozplanowany, zaprojektowany i udekorowany, aby wtapiać się w otaczające lasy knobthorn i szakalberry.

Rozległe drewniane pokłady owijają się wokół przodu każdej jednostki, a nawet łazienki na otwartym planie otwierają się na ten kluczowy element. Wystawne wanny i nowoczesne prysznice zapewniają wspaniały punkt widokowy nad sawanną z możliwością zamknięcia szklanych drzwi frontowych przed elementami. Kolejną cechą pokładów, oprócz wspaniałych widoków, jest prywatny mały basen, który ukoi gorące letnie popołudnia. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, wentylator sufitowy, minibar, suszarkę do włosów i sejf. Telefon jest zapewniony dla tych ważnych wcześnie rano budzić rozmowy. Łóżka typu Super King size i najlepsza bawełniana pościel zapewnią, że pojawią się odświeżone na dzień przygody.

Ekskluzywny apartament Waterhole Suite oferuje wyjątkowo luksusowy apartament z prywatnym, klimatyzowanym salonem i jadalnią, a także prywatnym małym basenem i leżanką z preferencyjnym widokiem na wodę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Simbambili Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania