WeTu Analytics

Simbambili Game Lodge

Early morning and late afternoon game drives

Dzień zaczyna się, gdy świt pęka nad afrykańskim buszkiem. Po porannym przebudzeniu na głównym pokładzie serwowane są kawa, herbata i sucharki. Wkrótce po tym odejdziesz w otwartym Land Cruiser z doświadczonymi przewodnikami i trackerami, którzy podzielą się swoją rozległą wiedzą na temat buszu. Napędy te są podejmowane czasami najlepiej nadaje się do oglądania gier, które różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj rozpoczynają się wcześnie rano. W stosownych przypadkach możesz zostać zaproszony z pojazdu, aby zobaczyć tory, zbadać niektóre rośliny i śledzić spoor.

Popołudniowy napęd gry poprzedza podwieczorek i rozciąga się wieczorem, aby zobaczyć rzadko spotykane nocne gatunki za pomocą pochodni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Bushveld Walks

Po obfitym śniadaniu serwowane jest z powrotem w obozie lub w buszu, Goście mogą wybrać się na spacery dostosowane do ich zainteresowań i poziomu kondycji. Towarzyszy im uzbrojony strażnik i tropiciel.

Spacery pozwalają gościom na większą szansę zobaczyć niektóre z mniejszych stworzeń buszu, a także możliwość poznania flory i fauny regionu oraz możliwość dokładniejszego śledzenia ścieżek.

Trackery zachwycą Cię swoimi wyjaśnieniami na temat leczniczych i innych zastosowań licznych roślin i drzew wraz z opowieściami o tradycyjnym folklorze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Simbambili Africology Spa

Africology to wiodąca firma zajmująca się naturalnymi, ekologicznymi i holistycznymi uzdrowiskami i pielęgnacją skóry w Republice Południowej Afryki, z sukcesem wykraczającym poza granice międzynarodowe, takie jak USA, Europa i Wielka Brytania. Africology w swoim podejściu wykorzystuje wyłącznie wszystkie naturalne składniki, które są biologicznie identyczne z biologią, skutecznie zwiększając integralność skóry, jednocześnie zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się.

Nasze preparaty produktowe i zabiegi uzdrowiskowe inspirowane są mądrością tradycyjnych uzdrowicieli Afryki i świętują tętniące życiem dziedzictwo Afryki, społeczności i życie roślin. Naszym celem jest zawsze zapewnienie, że ciało i biologia są traktowane w harmonii, jednocześnie ciesząc się prawdziwie autentyczną afrykańską ofertą.

95% naszych produktów jest Vegan Friendly, nie testujemy na zwierzętach, a nasze produkty są certyfikowane dla środowiska.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Thornybush Community Project

Goście mogą odwiedzić projekt społeczny obejmujący lokalne inicjatywy w celu świadczenia usług lokalnym społecznościom. Regulamin dostępny na życzenie. Obowiązują dodatkowe koszty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Simbambili Game Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania