WeTu Analytics

Wilderness Kalahari Plains

Miejsce: Położone na ogromnej patelni, Wilderness Kalahari Plains leży w odległym zakątku Central Kalahari Game Reserve (CKGR) - na 52 000 kilometrów kwadratowych (20 077 mil kwadratowych), większym niż Belgia. Miejsce znane z rozległych stad antylop, po których następują obfite drapieżniki - w tym legendarne czarnogrzywiaste lwy Kalahari. i zadziorne borsuki miodowe. Znajduje się na pustyni Kalahari w środkowej Botswanie, rezerwat ten jest największym obszarem chronionym w kraju i jednym z największych na świecie. Oferuje jedne z najlepszych letnich dzikich zwierząt w Afryce. Dyski do gier odblokowują skarby dzikiej przyrody, podczas gdy pełne szacunku doświadczenia kulturowe San zapewniają wgląd w ich wyjątkowe zwyczaje i tradycje.

Dzika przyroda: Zdrowe populacje dzikiej przyrody są obecne w okolicy przez cały rok, jednak wraz z nadejściem letnich deszczy pustynia ożywa. Mnóstwo gier na równinach, takich jak springbok, i gemsbok zbiegają się w setkach, aby się wypasać, a następnie lwy, jedno z najwyższych stężeń gepardów w Afryce Południowej, i lamparty. Zimą Kalahari jest typową pustynią. Ogólna gra jest nadal łatwo widoczna, od drapieżników po gnu, czerwony hartebeest, i steenbok; a także mniejsze drapieżniki, takie jak szakale czarnogrzbiety, lisy przylądkowe, borsuki miodowe, i niezliczone gatunki mangusty. Odnotowano ok. 220 gatunków ptaków.

Zakwaterowanie: Osiem namiotów z łazienkami na płótnie (w tym jedna jednostka rodzinna) każdy zawiera platformę na dachu do spania, z której można podziwiać niekończące się horyzonty i piękne nocne niebo. Obóz, w tym jego główny obszar z basenem i tarasem, przyjmuje zamiatanie, przestronne widoki na Kalahari. Energia słoneczna zapewnia całą energię elektryczną i ciepłą wodę w obozie, z innowacyjnymi izolowanymi ścianami płóciennymi i dachami utrzymującymi temperaturę wewnątrz komfortową. Zdrowe populacje dzikiej przyrody są obecne przez cały rok, wiele widzianych z punktów widokowych w obozie.

Cel, powód: Wilderness Kalahari Plains jest zaangażowany w szereg inicjatyw ochronnych, które obejmują badania afrykańskich dzikich psów, i ściśle współpracując ze społecznościami lokalnymi.

Unikalne punkty sprzedaży

Znakomity dostęp do rozległego i prawie niedostępnego Central Kalahari Game Reserve, a także słynną Dolinę Deception, gdzie dzika przyroda i specjały, takie jak lwy czarnogrzywiaste, gepardy, borsuki miodowe, można zobaczyć oryx i springbok
Szczególnie produktywne w sezonie letnim, podczas gdy kwintesencja półpustynnych scen Kalahari w porze suchej zimy pozwala łatwiej dostrzec dziką przyrodę poprzez przerzedzające się trawy i w wodopojach, gdzie zwierzęta są zmuszane do picia
Doświadcz tradycyjnej kultury i zwyczajów San w sposób pełen szacunku i autentyczny

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Kalahari Plains

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania