WeTu Analytics

Kalahari Plains Camp

Miejsce: Położony na ogromnej patelni, Równiny Kalahari znajduje się w odległym zakątku Central Kalahari Game Reserve, miejsca słynącego z ogromnych stad antylopy, a następnie obfitych drapieżników — w tym legendarnych czarnogrzywiastych lwów Kalahari i zadziornych borsuków miodu. Położony na pustyni Kalahari w centralnej Botswanie, ten rezerwat jest największym obszarem ochrony w kraju i jednym z największych na świecie. Oferuje jedne z najlepszych letnich widoków dzikich zwierząt w Afryce. Napędy gier odblokowują skarby dzikiej przyrody, a pełne szacunku doświadczenia kulturalne San zapewniają wgląd w ich unikalne zwyczaje i tradycje.

Zakwaterowanie: Osiem namiotów płóciennych z łazienką (w tym jedna jednostka rodzinna) każdy obejmuje platformę na dachu, z której można cieszyć się nieskończone horyzonty i piękne nocne niebo. Obóz, w tym jego główny obszar z basenem i tarasem, ma przepiękne, przestronne widoki na Kalahari. Energia słoneczna zapewnia energię elektryczną i ciepłą wodę, z innowacyjnymi izolowanymi ścianami i dachami z płótna utrzymując temperaturę wewnątrz.

Cel: Kalahari Plains jest zaangażowany w szereg inicjatyw ochrony, które obejmują badania dzikich psów i ściśle współpracują ze społecznościami lokalnymi.

Unikalne punkty sprzedaży

Doskonały dostęp do ogromu Central Kalahari
Lato przynosi równiny koncentracji gry i prawdopodobnie jedne z najlepszych gepard oglądania w Afryce
Doświadcz tradycyjnej kultury San w pełnym szacunku i autentyczny sposób

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Kalahari Plains Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania