WeTu Analytics

Kalahari Plains Camp

Kalahari Plains Camp - Game Drives

Dwa razy dziennie jazdy lub całodniowe wycieczki odbywają się w otwartych pojazdach 4x4 i skierowane do sezonowych ruchów dzikiej przyrody. Ponieważ jesteśmy w Parku Narodowym, stosujemy się do przepisów Departamentu Przyrody i Parków Narodowych ograniczających jazdę terenową i jazdę w nocy

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kalahari Plains Camp - Guided Walk With The San

Interpretywny spacer z przewodnikiem prowadzony przez członków personelu obozu, którzy są potomkami San, zapewnia wgląd w ich tradycyjny styl życia poprzez strój, zajęcia i krótki spacer (800 metrów) w bezpośrednim obozie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kalahari Plains Camp - Star Bed

Wyśpij się pod gwiaździstym niebem Kalahari i uśpij się na odgłosach Afryki na dachu swojej jednostki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kalahari Plains Camp - Star Gazing

Kalahari słynie z czystego nocnego nieba i bez zanieczyszczeń światła jest idealnym miejscem, z którego można zobaczyć niesamowite formacje gwiazd i planet. Nasi przewodnicy są również znani z astronomii i zabierze Cię na wycieczkę przez konstelacje.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Kalahari Plains Camp - Guided Nature Walks

Oprócz spaceru z przewodnikiem z San oferowane są spacery z przewodnikiem (sezonowe i w zależności od dostępności wykwalifikowanego przewodnika). Działalność ta jest przybliżony czas trwania 1,5 godziny, odjeżdżając obóz tuż przed wschodem słońca i poruszając się w kierunku jednej z patelni w okolicy na bardziej blisko i osobisty nacisk na faunę i florę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Kalahari Plains Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania