WeTu Analytics

Dunia

Game drives

W centrum miasta Serengeti oferowane są dwa razy dziennie przejażdżki z obserwacją dzikich zwierząt i obserwacją ptaków. Doświadczeni przewodnicy zachęcają gości do oglądania i przeżycia Serengeti oczami, dzieląc się światem małych i dużych cudów, które tylko oni naprawdę znają i rozumieją.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot air ballooning

Safari balonowe to romantyczny i kultowy sposób na przeżywanie pustyni Afryki Wschodniej, podczas gdy latasz cicho nad równinami, roi się od stad dzikiej przyrody wczesnym rankiem. Zazwyczaj safari balonowe zaczyna się około 6 rano i trwa około 1-2 godzin. Safari balonowe (za dodatkową opłatą) w Serengeti wyruszają z wyznaczonych miejsc w pobliskiej okolicy Seronera. Po safari następuje śniadanie szampana w buszu, dopasowany koniec niezapomnianego lotu nad dziką.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family safaris

Dunia wita dzieci od 5 roku życia i starsze. Gwarantujemy prywatny pojazd safari dla rodzin 4 lub więcej poza sezonem, ale w sezonie rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia są zobowiązane do korzystania z prywatnego pojazdu do oglądania gier za dodatkową opłatą. Nasi przewodnicy mają bogate doświadczenie i urzekają Ciebie i Twoich dzieci bujnymi faktami, know-how dzikiej przyrody, grami, miejscowymi zwyczajami i niesamowitymi historiami życia na pustyni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Dunia

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania