WeTu Analytics

Sanctuary Chobe Chilwero Lodge

Game Drives

Słonie są w dużej mierze związane z jakąkolwiek działalnością w Sanctuary Chobe Chilwero, ponieważ największa populacja w Afryce zajmuje ten północny róg między Botswaną, Zambią, Namibią i Zimbabwe. Napędy do gier w otwartych pojazdach 4 x 4 zapewniają tym szarym gigantom łatwy dostęp, pijąc i igrając na brzegu wody w swoich hałaśliwych stadach. Ekscytujące napędy do gier, którymi kierują nasi wykwalifikowani profesjonalni przewodnicy, przybliżają Cię hipopotamy, bawoły, puku i inne zwierzęta, które zbierają się nad brzegiem rzeki Chobe. Puku, mała rdzawo-brązowa antylopa, obok impala, kudu i czerwonego lechwe, to tylko niektóre z antylopy znalezionej tutaj. Naturalnie w okolicy znajdują się również lew i lampart.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowner Cruise

Najlepszym sposobem na zakończenie dnia safari jest popijanie koktajlu podczas oglądania afrykańskiego zachodu słońca nad niespokojnymi wodami rzeki Chobe z zaciszu jednej z naszych specjalnie zaprojektowanych łodzi rzecznych. Rejsy Sundowner są również doskonałym sposobem na zobaczenie bawoła z bliska, gdy wychodzą z cienia, aby pasły się w chłodniejsze wieczory i słonie, gdy brodzą się w rzece. Chobe słynie z obfitości dramatycznych sable i roan antylop z imponującymi rogami. Sitatungas - antylopa z rozłożonymi stopami, aby pomóc im biegać po bagnach - są tu często widziane, podobnie jak dziki pies i lew, który na nich żerują.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Photographic Safari Cruise

Nasza nowa łódź safari dostępna w Sanctuary Chobe Chilwero może pomieścić do 18 osób i ma pokład dolny i górny, oba z fotelami obrotowymi 360 stopni. Górny pokład stanowi doskonały punkt widokowy nad rzeką Chobe i dziką przyrodą. Na dolnym pokładzie znajduje się bar oraz doskonałe miejsce na relaks i smaczne śniadanie lub lunch z rzeką. Łódź oferuje doskonałą ekskluzywną i kameralną alternatywę dla korzystania z obszaru Chobe specjalnie dla entuzjastów fotografii.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing Excursions

Goście mogą spotkać się z przewodnikiem w recepcji i wybrać się na pomost w celu prowadzenia działalności połowowej. Najlepszy czas na łowienie ryb w okolicy Chobe to zima, maj, czerwiec, lipiec i sierpień. Rodzaj ryb, które można łowić, to leszcz i tygrysie ryby. Wszystkie połowy są wykonywane na zasadzie połowu i uwalniania. Cena obejmuje: Korzystanie z łodzi przez maksymalnie 3 godziny i sprzęt wędkarski. Maksymalnie 3 osoby na łódź i w zależności od dostępności.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tour of Victoria Falls in Zimbabwe

Sanctuary Chobe Chilwero znajduje się zaledwie półtorej godziny jazdy od spektakularnego wodospadu Victoria Falls i stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania tego wspaniałego cudu świata. Czas transferu wynosi około 1 ½ godziny w zależności od formalności granicznych. Stąd przewodnik będzie eskortować gości po Falls dzieląc kilka faktów i historii po drodze. Sanktuarium Retreats będzie dostarczać płaszcze przeciwdeszczowe podczas wysokich miesięcy wodnych, gdy goście mogą zmoknąć z aerozolu wodospadów. Spacer trwa około 1½ godziny (3 km), przez las deszczowy, zatrzymując się w różnych punktach widokowych. Goście mogą również zrobić zakupy na sąsiednich targach na świeżym powietrzu, a następnie wrócić do Chobe Chilwero. Działalność ta jest za dodatkową opłatą. Proszę zapytać o stawki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Sanctuary Chobe Chilwero Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania