WeTu Analytics

Lion Sands Ivory Lodge

Piaski Lion to miejsce, które wzbogaca swoją duszę i obiecuje zmieniające życie chwile i możliwości, które pozostawiają Cię wspomnieniami niezapomnianych przeżyć. Jest to niezwykły dar przekazywany przez pokolenia, a nawet dla tych z nas, którzy od urodzenia znają jego zamiatające krajobrazy, pozostaje miejscem niezwykłego piękna i odkrycia.

Ivory Lodge to subtelny klejnot w koronie Piasków Lwa. Tutaj gościnność jest zaprojektowana całkowicie wokół Ciebie (od spersonalizowanych terapii spa i prywatnej restauracji, po safari z niespodzianką przystankami odświeżania), a luksus — znacznie więcej niż wyrafinowany pokój w egzotycznym miejscu — ma substancję.

Osiem willi z jedną sypialnią, ustronnie u zbiegu rzek Sabie i Sand, to ostateczne rekolekcje krzewów. Prywatny salon, patio, taras i basen zachęcają do relaksu, a dedykowany zespół pracowników są zawsze pod ręką, aby dbać lub każdy kaprys i fantazji. Wszystko jest wliczone w cenę — od zaopatrzonego w szampan maxibar, po pranie i prasowanie ulubionej koszuli — aby stworzyć spersonalizowane wrażenia z safari, na swój sposób.

Domek obejmuje również 2 sypialnie Fish Eagle Villa i oferuje ostateczny w prywatnym luksus i spersonalizowaną obsługę dla rodziny lub grupy przyjaciół. Wszystko jest wliczone w cenę — od własnego basenu i spa, do osobistego szefa kuchni, przewodnika terenowego i pojazdu do oglądania gier — na indywidualne safari z Afryki Południowej. Ty i twoje plemię będziecie ciężko znaleźć bardziej idylliczne miejsce, by się oprzeć.

Do dyspozycji Gości hotelu Ivory Lodge jest prywatny bar z kominkiem, salon biblioteczny, dobrze zaopatrzona piwnica z winami, drewniane pokłady widokowe, wspaniały taras River Island zbudowany nad rzeką, spa, siłownia, butik MORE Gallery oraz jadalnia wewnątrz i tradycyjna jadalnia Boma na świeżym powietrzu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lion Sands Ivory Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania