WeTu Analytics

Lion Sands Ivory Lodge

Game Drives

Dyski gier, w otwartych pojazdach safari, wyjeżdżają o wschodzie słońca i znowu późnym popołudniem. W rezerwacie znajdują się wszystkie populacje Wielkiej Piątki i słynie z jakości obserwacji lamparta — najbardziej nieuchwytnych drapieżników. Lions Sands zapewnia prawdziwie osobiste safari, a przewodnicy polowni mogą zabrać Cię w bliskiej odległości od najbardziej imponujących gatunków Afryki. Możliwości zdjęć są spektakularne! W zestawie znajduje się również gorący napoje/sundowner stop, aby docenić bycie w buszu i w tej chwili.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Bush Walk

Dla tych, którzy chcą doświadczyć krzewu, nie tylko go obserwować, nie ma lepszej wycieczki z przewodnikiem. Poczuj chrupanie szorowania pod stopami, dotknij aksamitnej kapsuły z nasion akacji, usłysz pęknięcie gałęzi wskazujące, że nie jesteś sam, a gra pojawi się zaledwie kilka metrów dalej — ekscytujące! Jest to również wspaniała okazja, aby spotkać mniejsze stworzenia, często przegapione na pojazdach safari, i dowiedzieć się więcej o roślinach rezerwatu — wiele o fascynujących właściwościach leczniczych i tradycyjnych zastosowaniach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Giving Back

Lion Sands wraz z More Community Trust pomaga naszym lokalnym miastom Huntington i Justicia B i możesz się zaangażować. Weź udział w wycieczce społecznościowej (wpływy na nasze projekty rozwojowe tutaj) lub zakasuj rękawy z naszymi inicjatywami Get Your Hands Dirty. Są to centrum edukacji, infrastruktury, zdrowia i środowiska, i można wybrać obszar najlepiej dopasowany do Twoich zainteresowań.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa & Wellness

Między safari będziesz mieć luksus wolnego czasu i jak lepiej sobie pozwolić niż w spa? Popieramy produkty Africology, zaszczepione w przekonaniu, że samoopieka przynosi równowagę. Dzięki naszemu asortymentom terapii oferujemy dobre samopoczucie, aby odmłodzić ciało, uciszyć umysł i ożywić ducha. Jeśli musisz wsiąść w siłownię, jest w pełni wyposażony obiekt z widokiem na krzak, który odrywa twój umysł od oparzenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Food & Wine

Od świąt booma po przystanki safari — posiłek będzie punktem kulminacyjnym — dla wszystkich naszych gości, z wszelkimi wymaganiami dietetycznymi, w tym koszernymi, zaspokajane. Nasi kucharze przekształcają lokalne przepisy we współczesne dania, dając smak południowej Afryki. W połączeniu z doskonałymi winami Cape, jadalnia staje się doświadczeniem. Nasze degustacje win są również ulubionymi koneserami i dabblerami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Lion Sands Treehouses

Nasze Chalkley i Kingston Treehouses ustawią Cię w środku wielkich krajobrazów, ogłaszanych jeszcze większym niebem, ich światła migoczące w dół do horyzontu. Poniżej, cisza jest przerywana przez gwizdki zwierząt, huffy i warczy... noszone na wietrze. Niebo dla beznadziejnego romantyka, poszukiwacz przygód, osoba, która potrzebuje kompletnego odłączenia i cyfrowego detoksu, i entuzjasta dzikiej przyrody, który woli Bush au naturel.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lion Sands Ivory Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania