WeTu Analytics

Londolozi Tree Camp

Game Drives

Dyski gier w Londolozi są podejmowane przez profesjonalnych, pełnych pasji i doświadczonych strażników i trackerów, którzy wśród nich mają bogate 350 lat doświadczenia. Z ponad 15 000 hektarów przemierzającej pustyni, żadne dwa dyski do gier nie są takie same. Trackerzy siedzą przed Land Rover szukając świeżych ścieżek dla zwierząt, podczas gdy strażnicy jeżdżą ze zdumiewającą umiejętnością do wąwozów i przez gąszcz w pogoni za nieuchwytnymi zwierzętami, jednocześnie zadziwiając gości swoją wyjątkową wiedzą i niezapomnianymi historiami.

Wielu strażników i tropicieli w Londolozi dorastało żyjąc poza ziemią w tych częściach i dlatego mają niezrównaną wiedzę zarówno o okolicy, jak i o elementach przyrody w tej dzikiej krainie cudów. Londolozi szczyci się dwoma jedynymi 17 mistrzowskimi trackerami w Republice Południowej Afryki, co tylko przyczynia się do doskonałości zespołu i doświadczenia, które są w stanie dostarczyć.

Przyjdź do Londolozi i wyrusz na doświadczenie życia. Pozwólcie naszym przewodnikom polowym zadziwić Cię swoją wiedzą, poruszyć swoimi historiami i przybliżyć Cię o krok do natury.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

Nadaje się na piękne, balsamowe dni w maju, czerwcu i lipcu; nie ma to jak chodzenie w zimowej dziczy. Dryfuj szlak gry do suchego koryta rzeki. Poczuj ostry poranny rytm Afryki z każdym krokiem na krętej ścieżce, jak pozwolisz naturze urzec Cię w jej istocie. Nie ma pojazdu, hałasu i rozpraszania uwagi. To jest wtedy, gdy natura mówi do ciebie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birding

Życie ptaków w Londolozi reprezentuje magię różnorodności w ruchu wiecznym i oferuje odwiedzającym zupełnie nową granicę w angażowaniu dzikiej przyrody. Szeroka gama słoneczników poszukujących nektaru z kwitnących aloesów jest darem zimowym dla wymagającego ptaka, nie wspominając już o pozostałych 450 gatunkach.

które obfitują w tych krajobrazach. Wielu dobrych ornitologów przebywa w Londolozi.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Yoga

Joga oznacza „związek” w sanskrycie i odnosi się do zjednoczenia umysłu, ciała i ducha. Asany, również sanskryt słowo, odnosi się do pozycji i pozycji rozwiniętych w Indiach, aby połączyć umysł i ciało w duchowej świadomości.

W Londolozi dodaliśmy potężne elementy natury do doświadczenia jogi, wykorzystując zarówno naturalną energię lokalizacji, jak i szyte na miarę Asany, aby stworzyć formę jogi, która jest odpowiednia dla początkujących i pośrednich praktyków.

Możesz zaplanować prywatną sesję jogi w swoim pokoju lub w cieniu talii. Codzienne zajęcia odbywają się na tarasie jogi obok obozu założycieli. Proszę zapytać kierownika obozu o godziny zajęć. Cieszymy się, że dołączysz do nas, aby powitać słońce i wzmocnić życiowe życie ciała.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Londolozi Healing House

„Londolozi może być teraz jedną z najbardziej przyszłościowych ofert emocjonalno-wellness w południowej Afryce” - Condé Naste Traveller Magazine, The Spa Guide, 2019


W Londolozi wierzymy w uczczenie starożytnych sposobów, harmonię w przepływie i rytmy natury.

Po czterech dekadach dostarczania fotograficznego zanurzenia w safari dla wymagających międzynarodowych podróżników safari, uważamy, że nadszedł czas, aby stworzyć nową przestrzeń, która pozwoli pustyni Londolozi stać się naszym trwałym źródłem odnowy biologicznej.

Mamy nadzieję, że w domu uzdrawiania Londolozi, położonym w Varty Camp, odkryjecie na nowo, co to znaczy być człowiekiem i dostroimy się do świata przyrody.

Dom uzdrawiania Londolozi to miejsce zapamiętania, przejście od świata czynienia w świat bytu, szansa na ponowne odkrycie własnej natury i dostęp do głębokiej i naturalnej inteligencji, która leży w wciąż rdzeniu własnego dzikiego ja.

Doświadczenie Londolozi Healing House pomoże Ci połączyć podstawowe wycieczki safari z pomysłowym wypoczynkiem, kuratorem ciała i jogą w otoczeniu rozległej obecności pustyni Londolozi. Stworzyliśmy kilka specjalnych działań na rzecz prawdziwego odmłodzenia, odbudowy i transformacji.

Współpracując z naszymi wyszkolonymi praktykami odnowy biologicznej, terapeutami i przewodnikami dzikiej przyrody, zapraszamy do obcowania się z afrykańską pustynią i do znalezienia w sobie poczucia dobrego samopoczucia. W dzisiejszym pośpiesznym świecie prawdziwy luksus to czas dla siebie w poszukiwaniu samoleczenia i połączenia z naturą. Dom uzdrawiania Londolozi to miejsce, w którym czas pozwoli na niematerialną magię, ciszy i kontemplację głęboko w tobie.

„Puszczy przypomina nam, co to znaczy być człowiekiem, z czym jesteśmy związani raczej
niż to, od czego jesteśmy oddzieleni.” — Terry Tempest Williams

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fitness Room

W pełni wyposażona siłownia oferuje sprzęt do biegania, jazdy na rowerze i wioślarstwa, które pozwalają na doskonałe treningi, a także codzienną rutynę dobrego jedzenia i relaksu w harmonii z naturą. Siłownia znajduje się w Varty Camp i jest otwarta dla wszystkich Gości.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Campfires - Storytelling

Ogniska, opowiadanie historii, czerwone wino i dobre towarzystwo są znakiem rozpoznawczym każdego zimowego safari. Pochodząca z długiej linii gawędziarzy historia Londolozi jest przesiąknięta tradycją ogniskowych przędz opowiadanych późno w nocy. W każdym z 5 ekskluzywnych obozów można usłyszeć szepty naszych przodków i zawarte w naszej historii, są legendy i mity o tajemnicach i przygodach safari. Każdy obóz ma swój własny duch, a każdy ma własne ognisko, które czeka na Ciebie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

In the Footsteps of Nelson Mandela

Na wizytę w Londolozi w 1992 roku Mandela zobaczył wizję, która była żywa przez pracowników i kierownictwa we współpracy z naturą.

„Podczas mojego długiego spaceru do wolności, miałem rzadki przywilej odwiedzić Londolozi. Tam widziałem ludzi wszystkich ras żyjących w harmonii pośród piękna, jakie oferuje matka natura” - Nelson Mandela

To właśnie w tym świetle została zakończona instalacja sztuki Freedom's Way, aby zwrócić uwagę na wartości, które Nelson Mandela przedstawił naszemu narodowi i aby komplementować spacer wioski Londolozi, którego wszyscy goście są zachęcani do przeżycia.

Począwszy od 1926 Sparta Camp, położony w samym sercu Varty Camp, wioska spaceruje śladami Nelsona Mandeli prowadzona jest przez Linah Lamula. Ten krótki spacer od obozu Varty najlepiej jest zjeść po śniadaniu. Spacer po wsi pozwala gościom na interakcję z wieloma naszymi pracownikami i ich rodzinami, którzy mieszkali i pracowali w Londolozi od ponad 30 lat.


Chociaż ważne jest, aby docenić solowe osiągnięcia Mandeli, ważne jest, abyśmy wzięli jego pasję w nasze własne życie, podając elementy wielkiego przywództwa, aby leczyć ludzkie cierpienia na świecie. Nelson Mandela jest ikoną i liderem, który jest kochany przez wszystkich RPA, młodych, starych, bogatych i biednych. Jest znany i szanowany na całym świecie. Przez wszystko, co cierpiał i osiągnął, a przez swoją postawę i wartości, nauczył nas najcenniejszych lekcji jako kraju i każdego z nas indywidualnego.

Odwaga: „Nauczyłem się, że odwaga nie była brakiem strachu, ale triumfem nad nim. Odważnym człowiekiem nie jest ten, który nie czuje się przerażony, ale ten, kto podbija ten strach.”

Wolność: „Przeszedłem długą drogę do wolności. Próbowałem się nie zawodzić. Popełniłem błędy po drodze. Ale odkryłem sekret po wspinaniu się na wielkie wzgórze, można tylko znaleźć wiele więcej wzgórz do wspinaczki.”

Odporność: „Największa chwała w życiu nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na wzrastaniu za każdym razem, gdy upadamy”.

Zaufanie: „Sygnalizujemy, że dobro można osiągnąć wśród ludzi, którzy są gotowi ufać, gotowi wierzyć w dobro ludzi”.

Jedność: „Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której możesz użyć do zmiany świata”.

Empatia: „Stoję tu przed tobą nie jako prorok, ale jako pokorny sługa was, lud. Twoje niestrudzone i heroiczne ofiary umożliwiły mi dziś tu być. Ja umieściłem pozostałe lata mojego życia w waszych rękach.”

Wizja: „Moc wyobraźni stworzyła iluzję, że moja wizja posunęła się znacznie dalej niż gołym okiem.”

Cierpliwość: „Cierpliwość czeka, a nie biernie czeka. Ale iść dalej, gdy idzie jest trudne i powolne.”

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Londolozi Photographic Safari

Londolozi jest domem fotograficznego safari i od dawna jest uznawany za doskonałe miejsce dla fotografii dzikiej przyrody, specjalizującej się w dużych kotach. Niesamowite światło, zróżnicowana sceneria i mnóstwo afrykańskich dzikich zwierząt ustawiają scenę dla niezrównanego teatru fotograficznego.

Istnieje wiele sposobów, aby skorzystać z tej niesamowitej lokalizacji.


Pojazd prywatny
Dla weterana fotograficznego lub każdego, kto szuka prywatności podczas jazdy gry, chcąc pojazd całkowicie dla siebie.

Prywatny pojazd safari może być zarezerwowany dla osób indywidualnych i rodzin. Dedykowany zespół Ranger i Tracker skupi się na dostosowaniu wrażeń safari do konkretnych potrzeb i zainteresowań gościa (np. birding, botanika, duże koty, fotografia itp.). Jest to idealne rozwiązanie dla doświadczonych Safari-goers lub tych, którzy cieszą się odrobiną prywatności.

W zestawie:

Jeden poranek i jeden popołudniowy napęd gry dziennie
Dedykowany zespół Ranger i Tracker


Londolozi Wildlife Doświadczenie fotograficzne
Idealny dla początkujących i entuzjastów fotografów, którzy chcą, aby fotografia była głównym celem ich safari. W tej opcji safari połączymy Cię z opiekunem fotograficznym, który pomoże Ci zarówno w terenie, jak i po obróbce i edycji.

Londolozi jest znany na całym świecie jako cel, który oferuje niezwykłe możliwości fotografowania przyrody i jest idealnym miejscem do nauki i tworzenia tej niesamowitej formy sztuki.

W zestawie:

Prywatny pojazd safari
Profesjonalny nauczyciel fotograficzny z zaawansowaną wiedzą w zakresie:
Aparat i najlepsze ustawienia
Pozycjonowanie pojazdu
Ekspertyzy w zakresie stosowania światła (szczególnie w warunkach słabego oświetlenia)
Przetwarzanie i organizacja obrazów
Dedykowany zespół Ranger i Tracker koncentruje się na uzyskaniu najlepszych pozycji fotograficznych
Pełny dostęp do Londolozi Photography Studio do późnego przetwarzania i edycji.
Ten typ safari musi zostać poproszony i zarezerwowany przed przyjazdem


Wynajem sprzętu fotograficznego
Studio Fotograficzne oferuje gościom możliwość wynajęcia wielu profesjonalnych aparatów fotograficznych, soczewek i akcesoriów. Dawno minęły czasy trzymania ciężkich aparatów fotograficznych na całym świecie. Teraz jest to tak proste, jak pre-rezerwacja sprzętu i znalezienie go gotowego do użycia po przybyciu do domku.

Fotografowie po raz pierwszy mogą również wypróbować najnowsze teleobiektywy i ustawienia ciała, prosząc o wyposażenie w domku. Jeśli chcesz uchwycić zbliżenie lamparta na drzewie, orła rybiego w locie lub zebry uwodzące się nawzajem, studio fotograficzne ma odpowiedni obiektyw, aby uzyskać doskonały strzał.


Studio- na miejscu w Londolozi- jest bardzo popularny wśród gości Londolozi, którzy są w stanie kierować i produkować własną pracę twórczą. Dzięki nauce od wykwalifikowanego instruktora Lightroom możesz spędzać czas między edycją dysków gier a drukowaniem najlepszych zdjęć safari na płótnie o szerokim formacie lub wysokiej jakości papierze fotograficznym, a także końcowymi edytowanymi zdjęciami na pamięci.

Londolozi Studio Fotograficzne w skrócie

Otwarte codziennie (wymagana rezerwacja)
Edytuj swoje zdjęcia za pomocą Lightroom CC na najnowszym panoramicznym wyświetlaczu siatkówki iMACS - niesamowity proces, który poprawi każde zdjęcie dzikiej przyrody
Drukowanie osobistych obrazów na płótnie w szerokim formacie lub papierze fotograficznym
Zabierz swoje zmontowane zdjęcia ze sobą na pamięci

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Londolozi Tree Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania