WeTu Analytics

Londolozi Founders Camp

Obóz założycieli - esencja założycielska ducha safari

Obóz założycieli składa się z 6 domków typu Superior, 3 Domki rodzinne i 1 Domek rodzinny typu Superior - dając temu obozowi nowoczesną i żywą energię, która przemawia do wymagających osób i współczesnych rodzin. Cztery z tych domków typu superior zostały specjalnie zaprojektowane, aby pomieścić rodziny na safari z kabrioletem dziecięcym.

Również w Obozie Założycieli można znaleźć taras do jogi, sanktuarium spokojnej kontemplacji, pod cieniem 500-letniego hebanowego drzewa nad brzegiem rzeki, gdzie codzienne zajęcia jogi odbywają się pod czujnym okiem nyali, bushbuck i małpy.

Londolozi to miejsce, w którym, podobnie jak binarne pierścienie drzewa, założyciele - a następnie każda osoba - służyli i zostawili swój ślad. Przez lata efekt falowania stworzony przez absolwentów Londolozi rozprzestrzenił nasz etos daleko i szeroko na kontynencie afrykańskim, i poza nią. Founders Camp honoruje te dzikie, wczesne początki - byłych gości i pracowników, którzy przyczynili się do budowy Londolozi. To ich wysiłki destylowały dziedzictwo ostatnich 50 lat w stworzenie esencji ducha safari.

W Founders Camp klasyka spotyka się z nowoczesnym. Ten charakterystyczny obóz Londolozi jest czysty, nieskomplikowany i naprawdę wygodny, nie pozostawiając nic zapomnianego. Poczujesz wszystkie wygody stylowego afrykańskiego domu, który jest idealnie położony, aby zapewnić wtajemniczony widok na tajemnice życia rzecznego. Elegancki, uziemiony i ponadczasowy - Londolozi's Founders Camp reprezentuje styl safari, który jest zachęcający i spokojny.

Ten ziemski projekt, zakorzeniony w starożytnej metodologii budowania „wikrowy i kicz”, celebruje naturalne surowe elementy natury. Skała, ogień, drewno i ziemia.

Dziesięć szytych na zamówienie i różnorodnych domków górskich znajduje się w cieniu starożytnych drzew hebanowych i matumi wzdłuż brzegów rzeki Sand.

Founders Camp to proste wyrafinowanie z czystymi liniami. Prostota warstwowych tekstur tworzy głębię i wrażenia zmysłowe, gdziekolwiek jesteś. To połączenie elementarnego projektu jest całkowicie kojące dla układu nerwowego, pozwalając na głęboki odpoczynek i relaks.

Wyciszony i uspokajający wewnątrz, a jednocześnie żywy i żywy, z połączeniem z pustynią, bez.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Londolozi Founders Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania