WeTu Analytics

Madikwe Safari Lodge

Zalesione wzgórza Madikwe ustąpią miejsca równinom sawanny i Kalahari, wędrując przez wszystkie Wielką Piątkę i niezliczone inne ssaki. Spójrz w górę, a zobaczysz setki ptaków rezydentów i imigrantów, które zaszczają niebo. W połączeniu z rezerwą wolną od malarii, to wszystko sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce do zwiedzania.

Podczas gdy luksus Madikwe Safari Lodge polega na bezpośrednim dostępem do jednych z najlepszych doświadczeń Big Five safari w RPA, jest to również przyjemność powrotu do przemyślanych udogodnień, ciepłej gościnności i doskonałych posiłków po kilku godzinach w buszu, który określa pięciogwiazdkowe pobyty tutaj. Marka luksusu Madikwe jest standardem, a to, co wyróżnia każdy z jego rekolekcji, to jego wyjątkowa atmosfera — atrakcyjna dla różnych podróżnych.

Lelapa

Lelapa („rodzina” w Setswanie) to rodzaj miejsca, które łączy ludzi i wita do osiedlenia się. Luksus tutaj nie jest wybredny, to wolność — z każdą twoją potrzebą — aby w pełni wykorzystać każdą chwilę. Otwarty plan główny domek zaprasza na spotkanie; Mack & Madi Kids 'Adventure Safari Club jest non-stop zabawy z nowymi przyjaciółmi; i 12 przestronnych apartamentów, w tym czterech apartamentów rodzinnych, towarzyskich par i rodzin znajdą się całkowicie w domu.

Kopano

Kopano („małe spotkanie” w Setswanie) obejmuje tylko cztery apartamenty i przypomina tradycyjną zagrodę. Zarezerwuj pojedynczy apartament lub cały domek na wyłączność — dzięki tej elastyczności Kopano jest idealnym miejscem na safari na przygodę rodzinną/przyjaciela, niezapomniany miesiąc miodowy lub odkrycie solowe. Tak czy inaczej, główne pomieszczenia mieszkalne w domku — jadalnia, salon z kominkiem z biblioteką, obficie umeblowany taras i boma podniesiona nad buszem — są do Ciebie cieszyć się, wraz ze wspaniałymi widokami na sawannę.

Dithaba

Dithaba („góra” w Setswanie) ma tylko cztery apartamenty, sprytnie umiejscowione, aby zmaksymalizować wspaniałe poczucie przestrzeni i prywatności, które można uzyskać w rezerwacie. Każdy apartament to rekolekcje dla pary lub samotnego podróżnika; lub razem, ekskluzywna baza domowa dla wielopokoleniowej rodziny lub grupy przyjaciół podczas pobytu na safari. Ale tak czy inaczej, znajdziesz główny obszar loży, z którym łączą się świetnie na spotkania rodziny, nowych i starych przyjaciół — pełne rundy słońca na pokładzie Star Deck i świątecznych kolacji w krzakach wokół pożaru Boma.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Madikwe Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania