WeTu Analytics

Singita Sweni Lodge

Game Drives

Podróżując do serca najbardziej nietkniętych i odległych obszarów dzikiej przyrody w Afryce, dwa razy dziennie gry Singita dają możliwość bliskich kontaktów z naturą i odkrywania surowego piękna najwspanialszych stworzeń kontynentu z bliska.

Każda eksploracja szyta na miarę z osobistym przewodnikiem terenowym celebruje swobodę spędzania niefiltrowanego czasu na szeroko otwartych przestrzeniach i chociaż nie ma dwóch takich samych gier Singita, na pewno będziesz oczarowany żywymi spotkaniami z najbardziej kultowymi przyrodami Afryki - które kwitną i rozwijają się dzięki niestrudzonym wysiłkom non-profit funduszy ochrony środowiska Singita & Trusts.

Od rolowanych łąk, na których żyrafa i słoń wijają się w spokoju, po lasy rzeczne, gdzie z bujnych liści nagle pojawiają się nieśmiałe stworzenia; i od skalistych wychodni preferowanych przez duże koty po ukryte doliny, w których wędrują i pasą się duże stada antylop, każda zwierzyna przemierza krajobrazy, które są tak bogate w krajobrazy jak w dzikiej przyrodzie.

Gdy ciepło afrykańskiego słońca powoli zaczyna rozjaśniać wierzchołki drzew i łąki, nasze poranne gry są wypełnione energią, która jest jednocześnie ekscytująca i kojąca. Nigdy nie wiedząc, co jest za następnym rogiem, poczucie przygody dla tego, co czeka przed nami przez resztę dnia, wita ciągłe rozwijanie się magii, gdy krzak budzi się, aby ujawnić swoje sekrety.

A kiedy słońce opada na horyzoncie, kończąc dzień z jasno pomalowanym niebem, idylliczne zatrzymanie słońca w ekskluzywnych sceneriach otaczają romans safari głęboko w krzaku. W towarzystwie chłodnej wieczornej bryzy i piękna czystego nocnego nieba powyżej, spokojna podróż powrotna do loży często ujawnia nieuchwytną magię nocnej Afryki, tworząc odpowiedni finał.

Ciepło i mądrość

Przekazując bogatą wiedzę i intuicyjnie odpowiadając na zainteresowania każdego gościa i grupy, eksperci Singita Field Guides and Trackers emanują nieograniczoną pasją do dzikiej przyrody i dzikiej przyrody Afryki. Ich dogłębna znajomość tego obszaru — oraz nieodłączna rola każdej rośliny, owada, ptaka, ssaka, drapieżnika i pory roku w jego wyjątkowej ekologii - sprawia, że każde spotkanie i obserwacja jest jeszcze bardziej znaczące i podnosi każde połączenie z naturą.

Kluczowe gatunki, które prawdopodobnie zobaczysz

Podczas pobytu w Singita Sweni Lodge, prawdopodobnie zauważysz szeroką gamę dzikiej przyrody, w tym słonia, lamparta, słynne wielkie dumy z lwa, nosorożca białego, nosorożca czarnego, bawoła, hipopotama, geparda i sobola.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Safari Walks

Spacerowe safari to niesamowity sposób na poznanie buszu z bliska i osobiście.

Twój doświadczony przewodnik i tropiciel będą Ci towarzyszyć, gdy będziesz śledzić zwierzęta pieszo przez dziką przyrodę i odkrywać wspaniałe rośliny i krajobrazy wokół ciebie.

Sugerujemy minimalny wiek 15 lat dla tej aktywności, ale uczestnictwo zależy od Twojego Przewodnika terenowego.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stargazing

Być może nie ma bardziej transcendentnego doświadczenia niż patrzenie w górę na pełne niebo błyszczących gwiazd.

Człowiek od wieków ma romans z nocnym niebem, z bardzo niewielkim zanieczyszczeniem i brakiem świateł miasta, które mogłyby umniejszać gwiazdy, twój widok na niebo tutaj będzie krystalicznie czysty - nic między tobą a rozległym afrykańskim niebem powyżej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Swimming

Głównymi obszarami schronisk w Singita Sweni i Lebombo Lodges są przestronne baseny, z których każdy jest zachwycającym miejscem na malowniczej pustyni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fitness Centre

Do dyspozycji Gości są w pełni wyposażone siłownie. Każdy obiekt zapewnia malownicze widoki na krzak, co pozwala na obserwowanie aktywności na zewnątrz podczas pracy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wellness

Filozofia wellness Singita tworzy środowisko dla naszych zmęczonych miejskimi gośćmi, aby ponownie połączyć się z naturą, ożywić zmysły, przywrócić ciało i umysł, i poznaj naszą afrykańską kulturę.

Goście mogą odbyć podróż odnowy biologicznej w zaciszu spa, na prywatnym tarasie lub w zaciszu apartamentów gościnnych.

Stosowane produkty są starannie dobierane ze względu na pozytywny wpływ, jaki wywierają na naszych gości i środowisko. Produkty do twarzy Dermalogica wykorzystują tylko najlepsze składniki dostępne z bezpiecznych dla środowiska źródeł i nie są testowane na zwierzętach. Produkty Terres d'Afrique, które są używane do wszystkich zabiegów na ciało, to zrównoważony, organiczny asortyment produktów do pielęgnacji skóry, który wykorzystuje moc legendarnego dziedzictwa botanicznego Afryki. Oba produkty są odpowiednie dla mężczyzn i kobiet.

Nasza rekomendacja:

Słońce- Całowana Podróż

Zabieg ma na celu zwalczanie negatywnych skutków nadmiernej ekspozycji na słońce oraz naprawę uszkodzeń słonecznych. Pozwól skórze ukoić maskę na ciało, podczas gdy będziesz cieszyć się relaksującym masażem głowy, aby złagodzić rygory dnia. Następnie zostanie nałożony uspokajający, chłodzący żel, a na koniec delikatny, regenerujący masaż dopełni zabieg.

(Dostępne są pakiety półdniowe i całodniowe)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Singita Boutique and Gallery

Nie jest to zwykły sklep z ciekawostkami, znajdziesz oryginalne skarby, które zostały zebrane ze wszystkich zakątków kontynentu afrykańskiego. Szereg rzeźb kolekcjonerskich, artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia pozwoli Ci odtworzyć „sen safari” we własnym domu.

Artefakty, a także autentyczne rzeźby i biżuteria stworzona przez lokalnych rzemieślników to tylko niektóre ze skarbów, które możesz zabrać do domu jako prezenty.

Wśród pięknej jakości muzealnej, grafik artystycznych i dzieł jednych z najbardziej szanowanych artystów na kontynencie, jest wiele dzieł zaprojektowanych specjalnie dla Singity. Tutaj również znajdziesz gamę wysokiej jakości markowych ubrań safari Singita.

Oferujemy usługę wysyłkową na cały świat, więc możesz dokonywać zakupów w domkach z opcją wysłania ich prosto do domu.


Galeria Przestrzeń

Pierwsza przestrzeń została otwarta w Singita Sabi Sand w grudniu 2021 r., a następnie galeria w Parku Narodowym Singita Kruger w czerwcu 2022 r. Oba zawierają prace i przedmioty kolekcjonerskie znanych na całym świecie afrykańskich artystów. Obejmujące różne media, utwory są starannie wyselekcjonowane, aby zachęcić do znaczących zaangażowania, i przyczynić się do światowej klasy oglądania sztuki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Premier Wine Boutique

Jako jeden z najbardziej wpływowych nabywców wina w RPA, Piwnice Singita są domem dla jednych z najbardziej poszukiwanych prywatnych rezerwatów i win vintage, jakie kraj ma do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy jesteś koneserem, czy po prostu delektujesz się okazjonalnym kieliszkiem wina, nasi doświadczeni sommelierzy z przyjemnością przedstawiają gościom szeroki wybór odmian z całego świata.

Za pośrednictwem Singita Premier Wine Direct goście mogą kupować wina z naszych piwnic: albo zabrane do domu pod koniec podróży, albo wygodnie dostarczone do ich drzwi.

Jako dodatek do zakupów w piwnicy zapewniliśmy przydziały bardzo ograniczonych, poszukiwanych win, w tym win „Ikony”, „Single Vineyard” i „Limited Release”, bezpośrednio z wiodących winnic w RPA. Przechowywane w piwnicach o kontrolowanej temperaturze wina te raczej nie będą dostępne nigdzie indziej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Singita Community Culinary School

Singita Community Culinary School to wyjątkowy program, który służy zaspokojeniu rzeczywistych potrzeb społeczności, a także dla południowoafrykańskiej branży hotelarskiej jako całości. Absolwenci tej szkoły wyłaniają się z bardzo poszukiwanymi umiejętnościami i dużymi perspektywami zatrudnienia, podczas gdy kuchnie w domkach Singita i te dalej korzystają z puli wykwalifikowanych młodych szefów kuchni. Szkoła jest znaczącym krokiem w kierunku osiągnięcia długoterminowego, szerokiego celu rozwoju społeczności Singity, który ma pomóc ludziom mieszkającym w rezerwatach i wokół nich rozwijać się, zarówno ekonomicznie, jak i społecznie.

Szkolne studio demonstracyjne oferuje gościom wyjątkowe doświadczenie, aby wziąć udział w zajęciach gotowania prowadzonych przez fachowo wyszkolonego szefa kuchni, jednocześnie wspierając ten ważny projekt rozwoju społeczności. Niezależnie od tego, czy chodzi o opanowanie konkretnego dania z menu dnia, poznanie tradycyjnego południowoafrykańskiego przepisu lub pomoc w przygotowaniu elementu charakterystycznego lunchu w stylu tapas w loży, czas spędzony w kuchni pokazowej jest cudownie wzbogacającym doświadczeniem.

Szczegóły:

Szkoła ma teraz zupełnie nowe, najnowocześniejsze studio pokazowe zlokalizowane w Singita Lebombo Lodge (i w pobliżu Singita Sweni Lodge), gdzie goście mogą wziąć udział w wcześniej umówionych lekcjach gotowania.
Profesjonalny, wykwalifikowany szef kuchni prowadzi lekcję gotowania.
Goście mogą ugotować popularne, tradycyjne dania z RPA w ofercie lub markowe danie z menu tapas szefa kuchni Liama Tomlina.
Zajęcia należy rezerwować z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, aby zapewnić szefom kuchni wystarczająco dużo czasu na przygotowanie.
Zajęcia mogą być zaplanowane 7 dni w tygodniu, w zależności od dostępności.
Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem Singita Reservations lub rezerwować na miejscu w Singita Lebombo i Sweni Lodges.
ZAR 2 500.00* darowizna na osobę, na klasę

*Wszystkie zebrane fundusze są wykorzystywane na wsparcie bieżącej pracy Singita Community Culinary School.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Singita Sweni Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania