WeTu Analytics

The Outpost

Game Drives

Prywatna koncesja Makuleke, obejmująca rozległą 26 500 hektarów, znana jest jako Eden Krugera. Pafuri, gdzie znajduje się to sanktuarium, szczyci się niezwykłym 80% różnorodności biologicznej znajdującej się w rozległym Parku Narodowym Krugera. Chociaż możesz i najprawdopodobniej zobaczysz członków wielkiej piątki podczas pobytu tutaj, to życie ptaków, historia i krajobraz przyciągają uwagę naszych gości.

Tutaj specjalizujemy się w sztuce „powolnego safari”, wciągającej podróży przez prawdziwą afrykańską pustynię, gdzie spotkasz nie tylko Wielką Piątkę, ale także czarującą Little 5 i wszystko pomiędzy. Region ten słynie z goszczenia jednych z największych stad bawołów i słoni w Afryce Południowej, świadectwo żyznych terenów odżywianych przez zbieżność trzech rzek w Trójkącie Pafuri. Ta bogata w składniki odżywcze gleba jest rajem dla wielu dzikich zwierząt, od wdzięcznych impalów, nieuchwytnej nyali i majestatycznej ziemi po kultowe wildebestie. Prywatna koncesja Makuleke jest bramą do rozpalających chwil odkryć, które budzą nowe pasje i pogłębiają twoje połączenie z dziką naturą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

Zanurz się w odległej i nietkniętej prywatnej koncesji Makuleke. W The Outpost, doskonalimy się głębiej w bardziej autentyczne afrykańskie safari. Tutaj wejdziesz na wolność pieszo, tworząc połączenie z królestwem zwierząt w jego dziewiczym środowisku. Odkryj czarujący świat ptaków, unikalny dla tego zakątka Republiki Południowej Afryki (absolutny raj dla ptaków). Przejdź przez krajobrazy, które przeciwstawiają się czasowi, w tym największy las gorączkowy na półkuli południowej i starożytny wąwóz Lanner, cud geologiczny przesiąknięty historią. Zanurz się w bogatym gobelinie kultury ludowej Makuleke, ponieważ nasi doświadczeni przewodnicy dzielą się swoją mądrością na temat skarbów leczniczych ukrytych wśród rodzimej flory.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

The Outpost

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania