WeTu Analytics

Wilderness Magashi

Miejsce: Umieszczony na półwyspie Magashi, Wilderness Magashi wychodzi na malownicze jezioro Rwanyakazinga, w kierunku gór Mutumba na zachodzie. Dom Wilderness Magashi to 6 000 hektarów ekskluzywnych (14 826 akrów) Parku Narodowego Akagera, podobnie jak sama Rwanda, cudowna historia przetrwania i regeneracji. Położona w północno-wschodniej części kraju, Akagera została zdewastowana przez ludobójstwo 1994 i jego następstwa, wraz ze wzrostem kłusownictwa i powracających osiedlających się z bydłem na terenie parku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat park został znacznie zrehabilitowany i dziś oferuje jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń safari w Afryce.

Dzika przyroda: Roi się od gry na równinach, Akagera szczyci się teraz również zdrową populacją lwów, które zostały ponownie wprowadzone do parku w 2015 roku po 20-letniej nieobecności. Nosorożec czarny został ponownie wprowadzony w 2017 roku, a biały nosorożec w 2021 roku. Goście mają możliwość obejrzenia różnorodnych dzikich zwierząt na fachowo prowadzonych przejażdżkach z grami, i wycieczki łodzią. Po zachodniej stronie półwyspu, waterbuck, Impala i guziec często można zobaczyć wypas, podczas gdy na wschodniej flance, eland często nad jeziorem. Sam brzeg oferuje widoki na hipopotama, duże krokodyle i szansę na byki słonia. Inne obserwacje mogą obejmować bawoły, żyrafa, cętkowana hiaena, zebra, topi, ryk, i eland - a często nawet skądinąd nieuchwytny lampart. W parku znajduje się imponujące 520 gatunków ptaków.

Zakwaterowanie: Kameralna, swobodna atmosfera obozu jest mile widziana po pobycie w tętniącej życiem stolicy, Kigali, lub po ekscytującej wędrówce z gorylem w Parku Narodowym Wulkanów. Dominują ziemskie odcienie z nutą różu, podobnie jak prawdziwa rwandyjska gościnność. Sześć przestronnych i przestronnych pokoi z namiotami oferuje nieprzerwany widok na jezioro Rwanyakazinga. Główny obszar obejmuje luksusowy salon i jadalnię, bar i basen, a także rozległy taras widokowy z przyjemnym miejscem na ognisko. Ciepły i gościnny personel Wilderness Magashi uwielbia dzielić się z gośćmi tradycyjną kolacją z Kugiszy, w towarzystwie piosenek i opowieści o pasterstwie bydła.

Cel: Wilderness Magashi powstała we współpracy z Radą Rozwoju Rwandy (RDB) i Parkami Afrykańskimi, affriming nasze zaangażowanie w pionierską zrównoważoną i autentyczną turystykę ochronną w Rwandzie. Naszym głównym celem jest pomoc w zachowaniu ostatniego chronionego ekosystemu sawanny w Rwandzie, i gatunki takie jak czarny nosorożec, a także rzadki i nieuchwytny dziób. Ponadto, nasza obecność w Parku Narodowym Akagera przyczyni się do umożliwienia mu po raz pierwszy samowystarczalności ekonomicznej.

Unikalne punkty sprzedaży

Idealna okazja i doskonałe połączenie w kraju z niezwykłym doświadczeniem goryla podczas pobytu w Bisate Lodge ze spektakularnym safari na sawannie w Wilderness Magashi
Jedyny ekskluzywny obszar w Parku Narodowym Akagera, pozwalający na prywatne safari ułatwione przez ekspertów przewodników tylko dla gości Wilderness
Zobacz wschodnioafrykańskie specjały, zarówno ptactwa, jak i dziką przyrodę (poszukiwany shoebill, topi i Defassa watercuk, żyrafy Masai), od fachowo kierowanych napędów do gier lub wycieczek łodzią („piętrowe” siedzenia na łodziach pozwalają na oglądanie gier na wyższej wysokości)
Citizen Scientist - Zachęcamy gości do przyłączenia się do nas w naszym celu, stając się „naukowcami obywatelami” uczestniczącymi w identyfikatorach drapieżników i badaniach ruchu

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Magashi

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania