WeTu Analytics

Wilderness Magashi

Najciekawsze

Połącz safari na sawannie Wilderness Magashi z trekkingiem z gorylem, aby przeżyć wspaniałe wrażenia w Afryce Wschodniej.
Jako jedyny prywatny obszar dzikiej przyrody w Parku Narodowym Akagera, 6000 hektarów ekskluzywnych Magashi (14 826 akrów) oferuje najwyższej jakości i intymne doświadczenia gości.
Kraina fenomenalnie zróżnicowanych siedlisk, to kraj wielkiej zwierzyny. Goście mogą dostrzec lwy, lamparty, nosorożce czarno-białe, słonie, bawoły, żyrafy, zebry i hipopotamy.

Miejsce: Wilderness Magashi jest idealny do obrazu. Umiejscowiony na półwyspie Magashi, wychodzi na lśniące wody jeziora Rwanyakazinga i góry Mutumba na zachodzie. Znajduje się w Parku Narodowym Akagera - największym chronionym terenach podmokłych Afryki Środkowej - jest ostatnim pozostałym schronieniem dla gatunków sawanny w Rwandzie, i opowiada historię przetrwania i regeneracji, podobnie jak sama Rwanda.

Doświadczenie: Z 11 różnymi typami siedlisk, oglądanie gier jest nie tylko wyjątkowe w Parku Narodowym Akagera, ale jego spektakularna sceneria dodaje wyjątkowych wrażeń. Otwarte równiny to tereny łowieckie zdrowej populacji lwów. Słoń i hipopotam znajdują ukojenie na bagnistych terenach i jeziorach, podczas gdy elegancka żyrafa Masajów przegląda lasy.

A z różnorodnymi siedliskami przychodzi różnorodność. Goście mogą cieszyć się ekscytującym oglądaniem gier łodzią na podwyższonych siedzeniach, co zapewnia niezakłócone obserwacje. Dyski do gier oferują gościom możliwość pomocy w naszych działaniach na rzecz ochrony przyrody, śledząc i identyfikując lwy i lamparty tego obszaru za pomocą zestawów identyfikacyjnych. W nocy, posłuchaj piosenek i opowieści o ziemi podczas tradycyjnej kolacji Kugisha wokół ryczącego ognia z przyjaciółmi starymi i nowymi.

Cel, powód: Zrobiliśmy historię w Magashi, kiedy współpracowaliśmy z Rwanda Development Board i African Parks. Od momentu otwarcia w 2019 roku dwaj z naszych przewodników stali się pierwszymi w historii Rwandyjczykami, którzy otrzymali upragnioną kwalifikację FGASA. Dzisiaj, Odrodzenie Akagery to niezwykła historia sukcesu w dziedzinie ochrony przyrody.

Dzika przyroda: Wilderness Magashi po raz kolejny jest domem dla wielu drapieżników wierzchołkowych i ich ofiary, oferując dramatyczną grę akcji. Są między 15 i 20 lamparty, zdrowa populacja lwów, nosorożce czarno-białe, a słonie rozpryskują się w jeziorze z pokładu.

Uważaj na waterbuck, impala i guziec pasące się po zachodniej stronie półwyspu, podczas gdy po wschodniej stronie eland są często widziane przez brzeg, a także hipopotam, krokodyle i byki słoni. Sekretne sitatunga zapewniają ekscytujące obserwacje na brzegu wody.

Inne obserwacje mogą obejmować bawoły, żyrafa Masai, hiena cętkowana, zebra, topi, roan, Defassa waterbuk i eland - i imponujące 520 gatunków ptaków, w tym okazjonalne obserwacje rzadkiego bociana buciana.

Wilderness Magashi: Ulokowany na skraju musujących wód jeziora Rwanyakazinga, Magashi jest spektakularny. Piękne sanktuarium do wydechu, po ekscytującej wędrówce z gorylem w Parku Narodowym Wulkanów lub pobycie w tętniącej życiem stolicy Kigali. Kameralny i luksusowy, osiem przestronnych apartamentów namiotowych urządzonych w miękkich kolorach, ziemiste odcienie, witamy w kwintesencji wschodnioafrykańskiej krainy safari.

Główne obszary składają się z eleganckiego salonu, jadalnia, bar i basen - każdy zakątek ze wspaniałymi widokami, podczas gdy rozległy taras widokowy jest idealnym miejscem na zachody słońca, obserwowanie dzikiej przyrody i opowiadanie historii przy biesiadnym ognisku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Magashi

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania