WeTu Analytics

Wilderness Magashi

Wilderness Magashi – Game Drives

Akagera to jedne z najbardziej malowniczych sawanny w Afryce Wschodniej - otwarte równiny, lasy, jeziora, bagno, i trawiaste niskie góry - a Wilderness Magashi jest jedynym prywatnym obszarem koncesyjnym w parku. Dom dla jednej z najwyższych gęstości hipopotamów w Afryce, ponownie wprowadzono wschodniego czarnego nosorożca i lwa, a także skryty sitatunga. Goście mogą uczestniczyć w działaniach konserwatorskich, w tym śledzenie i identyfikacja lwów i lampartów w okolicy za pomocą zestawów identyfikacyjnych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Magashi – Night Drives

Po ciemnej grze oglądanie z filtrowanymi reflektorami pozwala znaleźć intrygujące nocne zwierzęta. Zazwyczaj obserwowane mogą obejmować hienę plamistą, cyvet, genet, mangusta, sowy i lelki. Albo nawet enigmatyczny lampart. W ofercie dyski do gier dziennych i nocnych, zwiedzanie Wilderness Magashi jest naprawdę niezwykłe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Magashi – Boating *

Ładowanie łodzią w krążownikach bagiennych, z siedzeniem „dwupokładowym” dla wyższych wzniesień gry, jest doskonałym sposobem na oglądanie ptaków wodnych i wielu innych zwierząt wodnych widzianych wokół pięknego jeziora Rwanyakazinga.

* Możliwe przez cały rok.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Magashi – Fishing

Połowów tylko na zasadzie połowu i uwalniania, przez cały rok, z obozem zapewniającym niewielki zapas podstawowych prętów i kołowrotków.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Magashi – Birding

Po wczesnym śniadaniu w obozie, przygotuj się na ekscytujące wrażenia z obserwacji ptaków. Park Narodowy Akagera jest znany jako jeden z najlepszych obszarów ptaków na świecie, gdzie odnotowano tu ponad 500 gatunków. Liczba ptaków porównywalna z większym Parkiem Narodowym Krugera. Rzadkości obejmują papirusowy gonolek (ograniczony do bagien papirusowych), zlokalizowany barbet o czerwonej twarzy i muchołówka bagienna.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Magashi – Conservation & Community

Szczycący się lekkim śladem, Wilderness Magashi jest w 100% zasilany energią słoneczną i całkowicie jednorazowego użytku bez plastiku. Oprócz naszego zaangażowania w ochronę przyrody i zrównoważoną działalność, cieszymy się, że założyliśmy Eco-Club Children in the Wilderness (CITW) w Szkole Podstawowej Akayange, w pobliżu północnej bramy Akagera. Dalsze inicjatywy na rzecz wzmocnienia pozycji społeczności obejmują zatrudnianie lokalnie, z jedną trzecią personelu rekrutowanego z okolicznych społeczności, z oferowanymi ciągłymi szkoleniami i rozwojem, aby zapewnić pracownikom możliwość wzrostu na wyższe stanowiska. Dodatkowo, obóz wspiera lokalne spółdzielnie, które wytwarzają torby na lunch dla gości, okłady z wosku pszczelego kitenge, świece do stołów jadalnych, i rzeźbione drewniane rachunki za buty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wilderness Magashi – Wilderness & Olympus, A Visionary Partnership *

W 2018 roku Wilderness połączyła siły z Olympus w ekscytującym partnerstwie, aby zwiększyć nasze doświadczenie w fotografii dzikiej przyrody w obozach. Rezultat tego partnerstwa przyniósł niesamowite zdjęcia zrobione przez gości, przewodników i kierowników obozów.

Olympus Photo Hubs, założony w wybranych obozach, dać naszym gościom możliwość robienia zdjęć, a nasze przewodniki fotograficzne Wilderness pomagają w dzieleniu się wskazówkami, jak najlepiej uchwycić te potężne chwile na pustyni.

* Doświadczenie Olympus Photo Hub zależy od dostępności aparatu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Wilderness Magashi

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania