WeTu Analytics

MS Thomas Hardy

Suites (Diamond Deck, Ruby Deck, Emerald Deck)

Te wyjątkowo przestronne apartamenty typu suite dysponują błyszczącą marmurową łazienką z mocnym, w pełni przeszklonym prysznicem z dużą głowicą prysznicową ze strumieniem deszczowym. W części wypoczynkowych znajdują się 2 krzesła i stół, a kamera dziobowa przekazuje obraz postępów statku do telewizora z płaskim ekranem. Ten apartament typu suite wyposażony jest w indywidualnie regulowaną klimatyzację, suszarkę do włosów, sejf, minibar, telefon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Apartamenty na pokładzie Diamond (górny) i Ruby (środkowy) mają francuskie balkony z panoramicznymi podłogami do sufitu przesuwne szklane drzwi przynoszące życie nad rzeką tylko tak mało blisko

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Superior Suites (Diamond Deck, Ruby Deck)

Apartamenty typu superior znajdują się na pokładach Ruby (środkowy) i Diamond (górny). Te apartamenty są znacznie większe niż standardowe apartamenty z dodatkową przestrzenią poświęconą części dziennej. Wyposażenie i wyposażenie są identyczne jak standardowe apartamenty typu suite. Każdy apartament dysponuje błyszczącą marmurową łazienką z mocnym, w pełni przeszklonym prysznicem z dużą głowicą prysznicową ze strumieniem deszczowym, dwoma krzesłami i stołem oraz kamerą dziobową, która przekazuje obraz postępów statku do telewizora z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest także indywidualna klimatyzacja, suszarka do włosów, sejf, minibar, telefon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Panoramiczne podłogi do sufitu przesuwne szklane drzwi z widokami przechodzącej scenerii uzupełnić obraz.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Deluxe Balcony Suites (Diamond Deck)

Apartamenty typu deluxe z balkonem są pięćdziesiąt procent większe niż standardowe apartamenty, co pozwala na jeszcze bardziej hojną część dzienną. Ponadto Goście mają do dyspozycji prywatny balkon na zewnątrz ze stołem i krzesłami. Ten apartament typu suite wyposażony jest w takie same udogodnienia jak standardowe apartamenty, znakomicie i bogato urządzone w najwyższych standardach, a także bezpłatne miękkie bawełniane szlafroki i kapcie, które dodają ostatecznego akcentu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

MS Thomas Hardy

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania