WeTu Analytics

Norwegian Gem

The Haven 3-Bedroom Garden Villa

Te wspaniałe wille w ogrodzie mogą pomieścić do ośmiu osób. Każdy z nich dysponuje 3 oddzielnymi sypialniami, łóżkiem typu king-size lub queen-size oraz luksusową wanną. Goście mają do dyspozycji salon, jadalnię oraz prywatny ogród z wanną z hydromasażem. Goście mają do dyspozycji więcej niż wystarczająco dużo miejsca na relaks. W cenę zakwaterowania wliczono dostęp do prywatnego dziedzińca oraz całodobową obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Haven Deluxe Owner's Suite with Large Balcony

Ten apartament typu suite obejmuje salon, jadalnię, okna z łóżkiem typu king-size oraz luksusową wannę. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem i dostępem do prywatnego dziedzińca. Do dyspozycji Gości jest także duży balkon z pięknym widokiem na okolicę. W cenę zakwaterowania wliczono obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Haven Owner's Suite with Large Balcony

Te luksusowe apartamenty typu suite obejmują oddzielną sypialnię z łóżkiem typu king-size oraz luksusową wannę z oddzielnym prysznicem, salon, jadalnię oraz duży balkon z pięknym widokiem na okolicę. Pokoje mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby. Goście mają dostęp do prywatnego dziedzińca. W cenę zakwaterowania wliczono obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Haven 2-Bedroom Family Villa with Balcony

Do sześciu osób może korzystać z tych willi, które są idealne dla rodzin z dziećmi. W każdym z nich znajduje się sypialnia z łóżkiem typu queen-size, luksusowa wanna i prysznic, a także oddzielna sypialnia dla dzieci. Do dyspozycji Gości jest także część dzienna, jadalnia i balkon. Goście mają dostęp do prywatnego dziedzińca. W cenę zakwaterowania wliczono obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Haven Courtyard Penthouse with Balcony

Te Penthousy Courtyard sprawiają, że niesamowite przeżycie rejsów. Do dyspozycji Gości są 3 sypialnie z łóżkiem typu queen-size, luksusową wanną i prysznicem oraz dodatkową pościelą dla jednej dodatkowej osoby. Do dyspozycji Gości jest także część dzienna, jadalnia, balkon oraz dostęp do prywatnego dziedzińca. W cenę zakwaterowania wliczono obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

2-Bedroom Family Suite with Balcony

Te luksusowe Penthousy są idealne dla całej rodziny z miejscem dla maksymalnie sześciu osób. Każdy penthouse obejmuje sypialnię z łóżkiem typu queen-size oraz oddzielną sypialnię dla dzieci, część dzienną, jadalnię, balkon oraz luksusową wannę z oddzielnym prysznicem. W cenę zakwaterowania wliczono obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Forward-Facing Penthouse with Balcony

Te niesamowite Penthousy mogą pomieścić do trzech osób i obejmują sypialnię z łóżkiem typu queen-size oraz luksusową wanną i prysznicem. Do dyspozycji Gości jest także część dzienna, jadalnia oraz duży balkon z pięknym widokiem na okolicę. W cenę zakwaterowania wliczono obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Aft-Facing Penthouse with Balcony

Idealne na romantyczny wypad, te wspaniałe Penthouses spać do trzech osób z sypialnią z łóżkiem typu queen-size i luksusową wanną i prysznicem, a także częścią dzienną, jadalnią i dużym balkonem. W cenę zakwaterowania wliczono obsługę lokaja i konsjerża.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Aft-Facing Mini-Suite with Balcony

Te mini-apartamenty mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby, co czyni je dla rodzin z dziećmi. Są one wyposażone w dwa niższe łóżka, które przekształcają się w łóżko typu queen-size, a także część wypoczynkową, luksusową wannę z prysznicem oraz dodatkowe łóżka dla dwóch dodatkowych osób. Ponieważ są one od strony obiektu, widok z prywatnego balkonu jest naprawdę niesamowity.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mid-Ship Mini-Suite with Balcony

Wyposażenie Pokoju: bezpłatny zestaw kosmetyków, biurko, budzenie na życzenie, budzik, czajnik elektryczny, część wypoczynkowa, kanały kablowe, kapcie, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pościel, prysznic, ręczniki, sejf, suszarka do włosów, szafa/garderoba, szlafrok, telefon, telewizor z płaskim ekranem, toaleta, wanna, widok na miasto, wykładzina podłogowa, łazienka Ponieważ jest to apartament typu suite z okrętem, goście będą mieli łatwy dostęp do wszystkiego na pokładzie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mini-Suite with Balcony

Do dyspozycji Gości są maksymalnie 4 osoby, które dysponują częścią wypoczynkową, luksusową wanną z prysznicem, 2 niższych łóżek, które zamieniają się w łóżko typu queen-size oraz dodatkową pościelą dla 2 dodatkowych osób. Do dyspozycji Gości jest także prywatny balkon, z którego roztacza się niesamowity widok.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sail Away Mini-Suite

Sail Away Mini-Suite gwarantuje stateroom Mini-Suite lub lepszy. Te stajnie mogą znajdować się na każdym pokładzie i przydzielić do jednego dnia przed wejściem na pokład. Podczas gdy te staterooms mają balkony, widoki mogą być całkowicie lub częściowo zablokowane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Aft-Facing Balcony

Goście będą mieli każdy cal tych staterooms, z wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić do czterech osób. Dwa niższe łóżka można przekształcić w łóżko typu queen-size, a rozkładana sofa wyciąga do spania jeszcze dwa. Do dyspozycji Gości jest także część wypoczynkowa oraz szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu, które otwierają się na balkon. Ponieważ są one od góry, widok z balkonu jest naprawdę niezapomniany.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Balcony

Idealne dla całej rodziny pokoje te mają pokój dla maksymalnie czterech osób z dwoma niskimi łóżkami, które przekształcają się w łóżko typu queen-size, łóżko Pullman i pojedynczą rozkładaną sofę. Do dyspozycji Gości jest także część wypoczynkowa oraz szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu, które otwierają się na balkon.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mid-Ship Balcony

Te stateczniki mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby i wyposażone są w dwa niższe łóżka, które zamieniają się w łóżko typu queen-size, jeden Pullman i jedną rozkładaną sofę. Do dyspozycji Gości jest także część wypoczynkowa oraz szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu, które otwierają się na balkon z pięknym widokiem na okolicę. Ponieważ są one w połowie statku, goście będą mieli łatwy dostęp do wszystkiego na pokładzie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Balcony

Balkon staterooms wyposażone są w dwa niższe łóżka, które przekształcają się w łóżko typu queen-size, jeden Pullman i jedną rozkładaną sofę. Do dyspozycji Gości jest także część wypoczynkowa oraz szklane drzwi sięgające od podłogi do sufitu, które otwierają się na balkon.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sail Away Balcony

Sail Away Balkon stateroom gwarantuje Balkon stateroom lub lepszy. Te stajnie mogą znajdować się na każdym pokładzie i przydzielić do jednego dnia przed wejściem na pokład. Podczas gdy te staterooms mają balkony, widoki mogą być całkowicie lub częściowo zablokowane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Oceanview Picture Window

Te staterooms mają duże okna z niesamowitymi widokami i mogą wygodnie pomieścić do czterech gości, dzięki czemu są one idealne dla rodzin. Dwa niższe łóżka przekształcają się w łóżko typu queen-size, a dodatkowe łóżka mogą pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Oceanview Picture Window

Te pokoje z widokiem na ocean mają wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie trzech osób i są wyposażone w 2 niższe łóżka, które zamieniają się w łóżko typu queen-size oraz dodatkowe łóżka, które mogą pomieścić dodatkowej osoby. Z dużego okna można podziwiać wspaniały widok, a także obsługę pokoju i wiele innych udogodnień.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mid-Ship Oceanview Picture Window

W pokojach typu suite z widokiem na ocean mogą przebywać maksymalnie 3 osoby, które wyposażone są w 2 niższe łóżka, które zamieniają się w łóżko typu queen-size i dodatkowe łóżka, które mogą pomieścić dodatkowej osoby, a także okno z obrazkami, z którego roztacza się widok. Te kajuty są zakwaterowane w połowie okrętu, co oznacza, że goście będą mieli łatwy dostęp do wszystkiego na pokładzie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mid-Ship Oceanview Porthole Window

Do dyspozycji Gości są 2 niższe łóżka, które zamieniają się w łóżko typu queen-size i dodatkowe łóżka, które mogą pomieścić maksymalnie 2 osoby, a także iluminator, z którego roztacza się widok. Te kajuty są zakwaterowane w połowie statku, co oznacza, że goście mają łatwy dostęp do wszystkiego na pokładzie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Oceanview Porthole Window

Do dyspozycji Gości są 2 niższe łóżka, które zamieniają się w łóżko typu queen-size i dodatkowe łóżka, które mogą pomieścić maksymalnie 2 osoby, a także iluminator, z którego roztacza się widok.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Obstructed Oceanview

Te pokoje z widokiem na ocean mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby i mają okno obrazowe lub iluminator z przeszklonym widokiem. Dwa niższe łóżka, które zamieniają się w łóżko typu queen-size i dodatkowe łóżka, mogą pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sail Away Oceanview

Sail Away Oceanview stateroom gwarantuje stateroom Oceanview lub lepiej. Te staterooms mogą mieć iluminatory lub okna obrazowe, a widok może być całkowicie lub częściowo zablokowany. Mogą być na dowolnym pokładzie i przydzielone do jednego dnia przed wejściem na pokład.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Inside

Te Wewnątrz Saterooms są najbardziej przystępny sposób dla całej rodziny do rejsu. Mają pokój dla maksymalnie czterech osób z dwoma niżymi łóżkami, które zamieniają się w łóżko typu queen-size i dodatkowym łóżkiem, aby pomieścić maksymalnie 2 osoby. I oczywiście, obsługa pokoju i wiele innych udogodnień.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mid-Ship Inside

Pokoje te wyposażone są w 2 niższe łóżka, które przekształcają się w łóżko typu queen-size oraz dodatkowe łóżka, które mogą pomieścić maksymalnie 2 osoby. Te kajuty są w połowie statku, więc goście mają łatwy dostęp do wszystkiego na pokładzie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Inside

Te Wewnątrz Saterooms są najbardziej przystępnym sposobem na rejs. Jest pokój dla maksymalnie czterech osób i są one wyposażone w dwa niższe łóżka, które przekształcają się w łóżko typu queen-size i oczywiście będziesz mieć obsługę pokoju i wiele innych udogodnień.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sail Away Inside

Sail Away Inside stateroom gwarantuje Wewnątrz stateroom lub lepiej. Stanownie te mogą znajdować się na każdym pokładzie i być przydzielone do jednego dnia przed wejściem na pokład.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Norwegian Gem

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania